Компанія «Інтердизайн» відсвяткувала своє 19-річчя!

Компанія «Інтердизайн» відсвяткувала своє 19-річчя!

Дев'ятнадцять років поспіль компанія «Інтердизайн» радує нас новими вишуканими меблями! 

В салоні компанії «Інтердизайн», що на території торговельно-розважального комплексу «Глобал»,  26 липня був справжній світський прийом з цієї нагоди! Безліч гостей зустрічали справжні міми, а дітей розважали аніматори. Однією з фішок свята стала нова модель кухонь, яка була розроблена спеціально до свята.

Фабрика інтер'єрів «Компанія Інтердизайн» існує з 2000-го року на ринку послуг спочатку дизайну, а потім і виробництва інтер'єрів будинків, квартир, офісів, кафе, барів і ресторанів. В арсеналі компанії є актуальні конкурентні пропозиції як класичного дизайну інтер'єрів з деревини, так і сучасні інтер’єрні рішення. Всі елементи інтер'єрів виробляються вручну, в основному з деревини і деревних матеріалів.

Каталог продукції включає в себе достатню кількість базових моделей, конструкції яких відрізняються використовуваними матеріалами і, отже, ціною. Це дозволяє задовольняти запити більшості клієнтів компанії «Інтердизайн».

Компанія не стоїть на місці і уважно стежить за останніми новинками як в поточних світових інтер'єрних трендах, так і за конструкціями та технологіями їх виробництва. Використання в дизайні, а також при подальшому проектуванні і виготовленні елементів інтер'єрів найвищих передових технологій дозволяє гнучко реагувати на вимоги часу.

Компанія «Інтердизайн» суворо стежить за системою контролю якості кожного виробничого процесу, від дизайну до монтажу. Девіз компанії: «Якість понад усе».

В компанії зараз працює майже двадцять працівників. Очолює компанію «Інтердизайн» її власниця та директорка Людмила Бойко, яка з нуля створила компанію та вже майже двадцять років успішно керує нею. До речі, Людмила Миколаївна - кандидат технічних наук, викладає в Житомирському національному агроекологічному університеті.

В компанії «Інтердизайн» можна замовити розробку дизайну інтер'єру будь-якого ступеня складності. Ретельне вивчення архітектурної спадщини минулого, укупі з досконалим знанням ультрасучасних технологій, дозволяє дизайнерам компанії запропонувати клієнтові на вибір безліч можливостей декоративного оформлення заміських котеджів, квартир, а також офісних, готельних і ресторанних приміщень.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up