Анастасия Кузьмич
Анастасия Кузьмич
(093)63-38-886
Анастасия Кузьмич - Всі Статті (434)

У Житомирі транспортні реформи та інновації – наразі найбільш активні і, в той же час – найсуперечливіші процеси. Вже незабаром автопарк місцевого ТТУ має поповнитись 40 новими низькополими автобусами європейського зразка, але й тут не обійшлося без «підводних каменів» і скарг.

Російська агресія на Донбасі та анексія Криму примусили більшість українців переглянути погляди на позаблоковий статус України, а пошук сильних союзників став для держави одним із головних завдань

Уночі 28 червня оперативники підрозділу кримінальної поліції Новоград-Волинського відділу поліції затримали двох підозрілих молодиків. Виявилося, годину тому вони обікрали чужу квартиру у райцентрі. Розпочато досудове розслідування.

25 червня у селищі Народичах сталася дорожньо-транспортна пригода.

На «Майстерні міста» у Житомирі презентували проект концепції реконструкції набережної річки Тетерів.

До Всесвітнього дня донора крові Житомирі обговорили перспективи розвитку добровільного донорства та нагородили найактивніших донорів почесними подяками за вагомий внесок у цю благородну справу.

У Житомирі міськвиконком 21 червня “закружляв вітер змін” - посадовці у відсутності преси змінили прийняте перед цим рішення.

Житомирський міськвиконком не проголосував за пропозицію робочої групи щодо скасування паспорта прив'язки на Чуднівській.

Після чергового скандалу з документами на тимчасові споруди (МАФи) житомирський міський голова запропонував головному архітектору добровільно піти у відставку.

Члени житомирського міськвиконкому 21 червня проголосували за присвоєння почесного звання матері-героїні.

keyboard_arrow_up