За вихідні на Житомирщині - дві нові смерті від коронавірусу

За вихідні на Житомирщині - дві нові смерті від коронавірусу

Нові випадки захворювань на коронавірус у Житомирській області. Станом на вівторок, 30 червня, 33 нових випадки хвороби. Про це повідомили під час брифінгу від Житомирської ОДА по захворюваності на Covid-19.

«З моменту останнього брифінгу (п’ятниця, 26 червня – авт.) лабораторним центром проведено 519 досліджень, і нових лабораторно підтверджених випадків на території Житомирщини – 33. На амбулаторному лікуванні знаходиться 524 особи, на лікуванні в закладах охорони здоров’я – 98 осіб», - зазначає заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко.

Разом з тим, у вихідні померло двоє хворих на коронавірус.

«Серед пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні – 11 знаходяться у відділенні інтенсивної терапії. Стан їх важкий. Двоє хворих знаходяться на штучній вентиляції легень, решта – на кисневій підтримці.

Більшість пацієнтів – люди літнього віку. 90 хворих дітей, важких – немає. 228 медичних працівників захворіли за весь період. Важкого перебігу – немає. У суботу, 27 червня померло 2 пацієнти: 70 років жінка та 82 роки чоловік із супутньою патологією», - розповідає начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

 

Коментарі (2)
  • Светлана Андриевская

    Не понимаю, 21 час назад пишите, что на Житомирщине не зафиксировано ни 1 случая короновируса?
  • Юлия Иноземцева

    А, вскрытие сделали ...? Точно коронавирус...???
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up