Уже 113 смертей від COVID-19 зареєстровано на Житомирщині

Уже 113 смертей від COVID-19 зареєстровано на Житомирщині

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 2 летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, 1 жовтня померли 69-річна жителька Овруцького району та 45-річний житель міста Житомир. 

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким! 

 Наразі на Житомирщині зареєстровано 113 летальних випадків від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 1;

Баранівському районі – 2;

Бердичівському районі – 10;

Ємільчинському районі – 2;

Житомирському районі – 10;

Коростенському районі – 13;

Коростишівському районі – 1;

Лугинському районі — 3;

Любарському районі – 2;

Малинському районі – 3;

Новоград-Волинському районі – 4;

Овруцькому – 2;

Олевському районі – 2;

Попільнянському районі – 2;

Радомишльському районі – 2;

Романівському районі – 2;

Ружинському районі – 2;

Пулинському районі – 2;

Хорошівському районі – 2;

Черняхівському районі – 5;

Чуднівському районі – 3;

м. Житомирі – 38.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 02.10.2020 (за минулу добу – 1 жовтня) зареєстровано новий антирекорд – 177 нових лабораторно підтверджених випадків. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Евгений Домачук
    Шо то я никак не могу здохнуть
  • Ольга Закусило
    Всі в маршрутці без маски, напхані  повні.
  • Людмила Шидогуб
    А ещё пару концертов в городе организуйте ,транспорт без контроля совсем... Главное бабки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up