2 березня у м. Житомир у загальноосвітній школі № 20 зареєстровано гостру кишкову інфекцію у 9 учнів (2012 – 2013 р.н.).
Про це повідомили у ДСНС України.
Семеро учнів перебувають на стаціонарному лікуванні та два знаходяться на амбулаторному лікуванні. Стан здоров’я хворих задовільний.
З 3 березня в школі призупинено навчальний процес. Всього в ЗОШ навчається 885 учнів. Проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер