Понад 80 рятувальників Житомирщини отримали відзнаки напередодні Дня Конституції України
Напередодні Дня Конституції України понад 80 рятувальників Житомирщини отримали заслужені відзнаки за мужність, професіоналізм і відданість службі. Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС в Житомирській області.
"Звертаючись до особового складу, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско подякував рятувальникам за стійкість і самовідданість. Адже за кожним виїздом на допомогу, кожною ліквідованою надзвичайною подією та кожним врятованим життям стоять справжні Герої, які щодня виконують свій обов’язок заради безпеки інших.

Вітаємо наших колег із заслуженими відзнаками! Пишаємося кожним і дякуємо за службу Україні!" - йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.