Опитування: чи продовжать житомиряни носити маски після карантину

Опитування: чи продовжать житомиряни носити маски після карантину

Коронавірус вніс свої корективи в повсякденне життя українців. Масковий режим, антисептики, обмеження – все це стало буденністю, до якої звик кожен. 

Цікаво, чи зникнуть маски й антисептики з сумок та кишень житомирян, коли карантин закінчиться, чи така традиція по захисту свого здоров’я тепер назавжди з нами – дізнавалися далі, журналісти редакції «20 хвилин Житомир».

«Я носитиму маску в місцях, де багато людей, навіть якщо карантин закінчиться. Не тому що боюся коронавірусу, а тому що у мене немолодий вік і я дбаю про своє здоров’я. Те саме стосується і антисептиків – це стандартна гігієна», - ділиться Олександра, 47 років.

«Не бачу сенсу в масках, вони не захищають. Зараз, мені здається, майже всі їх носять, тому що є заборони, або бояться суспільного осуду. Це не волевиявлення кожного», - коментує Христина, 31 рік.

«Не знаю навіть. Не думав про це. Якщо треба буде – носитиму, ні, то і не буду. Якщо карантину не буде, то який сенс?», - зазначає Михайло, 20 років.

«Якщо буду там, де багато людей – думаю да, використаю, бо окрім коронавірусу є ще інші хвороби: грип, туберкульоз… Буду носити. Життя вже поділилося на до та після», - пояснює Анастасія, 41 рік.

«Я вже чекаю, коли відмінять карантин, щоб ці маски зняти. Звісно не буду носити», - розповідає Катерина, 26 років.

Лера Наумова

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up