У Житомирі біля центральної міської лікарні зранку 22 березня стояли черги "швидких". Про це у Фейсбук написав житомирянин Олексій Антіпенко.
"Ізолятор ЦМЛ №2. 4 швидких в черзі. За 10 хвилин 1 "Скорбота" виїхала з території лікарні, дві заїхали", - написав житомирянин.
Нагадаємо, за минулу добу на Житомирщині зареєстровано 186 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу і рекордну кількість смертей - 26.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер