Про що не варто говорити на першому побаченні?

Тебе запросили на перше побачення, і ти вся в передчутті: придумала, що вдягнути, куди піти, але про що говорити, а про що промовчати?
Про що не варто говорити на першому побаченні?

Про що ж не варто говорити на першому побаченні?

На першому побаченні не варто говорити про колишніх партнерів (тим більше про їх кількість). Так відповіли як жінки, так і чоловіки. Дійсно нікому неприємно слухати про те, як тебе образив один козел, а його колишня виявилася дівчиною досить неважкої поведінки. Не треба так.

… про секс

Мова йде не тільки про колишніх партнерів, а про секс в цілому. Ви ще недостатньо один одного знаєте, щоб піднімати такі теми. Дізнайтеся, хто чим захоплюється, яку музику слухає, як проводить вільний час. Тема інтиму виникне обов'язково, але свого часу. Таку думку висловили обидві сторони питання.

… про ваше майбутнє

Ні представники сильної, ні слабкої статей не хочуть відчувати себе в пастці. Ось сидиш ти така і думаєш: «Старшого назвемо Кирилом, а молодшу – Альоною». Хочеш - думай про це, але не треба озвучувати. Це буде виглядати так, ніби ти зовсім зневірилася. Чоловікам теж слід утриматися від теми спільного майбутнього, адже дівчина не повірить у серйозність його намірів.

про гроші

У цій думці зійшлися як чоловіки, так і жінки. Не варто говорити, хто скільки заробляє, скільки грошей тобі треба для повноцінного життя і т. д. Тема матеріального на першому побаченні закрита для вас.

Тепер давайте відзначимо, про що не хочуть говорити на першому побаченні чоловіки? Крім перерахованого, чоловіки воліють мовчати про свої невдачі та хвороби, адже кому хочеться виставляти себе в невигідному світлі?

Жінки вважають, що на першому побаченні не варто говорити як про свої недоліки, так і занадто розхвалювати себе, адже побачення - це не співбесіда. Слабка стать як риба мовчить про любов до кішок, роботу і не скаржиться на свої проблеми. Не всі, звичайно, такі, але ми стараємося, правда.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up