У вищій лізі залишилась головна інтрига – боротьба за чемпіонство. Після звітного туру вже стало зрозуміло, що у боротьбі за «золото» чемпіонату залишились двоє – «Атлет» та «Колос». Впевнено перегравши своїх найближчих конкурентів обидві команди перед заключним туром мають однакову кількість очок. Цілком можливо, у разі здобуття перемог в останньому турі, долю першого місця «Атлет» та «Колос» вирішуватимуть у додатковому «золотому» матчі.
Результати матчів 9-го туру:
Вища ліга:
«Металбудтех» (Іванівка) – «Атлет» (Гуйва) 1:4 (1:3)
«Метеор» (Василівка) – «Колос» (Ліщин) 0:5 (0:2)
Кам’янка – «Промінь» (Левків) +/-
Турнірна таблиця
(станом на 18.08.14)
|
команда |
і |
в |
н |
п |
м |
о |
1 |
«Атлет» (Гуйва) |
9 |
7 |
1 |
1 |
28-11 |
22 |
2 |
«Колос» (Ліщин-Лука) |
9 |
7 |
1 |
1 |
26-9 |
22 |
3 |
«Металбудтех» (Іванівка) |
9 |
5 |
1 |
4 |
23-12 |
16 |
4 |
«Метеор» (Василівка) |
9 |
4 |
1 |
4 |
14-18 |
13 |
5 |
«Промінь» (Левків) |
9 |
0 |
1 |
8 |
13-29 |
1 |
6 |
Кам’янка |
9 |
1 |
1 |
7 |
4-29 |
4 |
У першій лізі лідери здобули синхронні перемоги, і на фініші першості на нас очікує цікава боротьба за призові місця на які претендують одразу шість команд. В наступному турі центральною буде гра між Коднею та Трояновим.
Відзначу першу перемогу в першості Вересів, які звітному турі переграли Березівку.
Перша ліга 11-й тур:
«АТЛЕТ-2» (Сінгури) – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 0:3 (0:2)
«ХІМІК» (Клітчин) – «ЧАЙКА» (Глибочиця) 2:11 (1:4)
БЕРЕЗІВКА – ВЕРЕСИ 1:2 (0:1)
СЛОБОДА – ДЕНИШІ 0:9 (0:4)
СТАНИШІВКА – «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) 1:1 (1:0)
«КРИСТАЛ» (Озерне) – «ЗОРЯ» (Оліївка) 5:0 (2:0)
ТРОЯНІВ – «ЮНІОР» (Садки) 2:0 (2:0)
ПІСКИ – КОДНЯ 0:1 (0:0)
ДОВЖИК – КАЛИНІВКА 3:2 (2:1)
Турнірна таблиця
(станом на 18.08.14)
|
команда |
і |
в |
н |
п |
м |
о |
1 |
«Кристал» (Озерне) |
11 |
9 |
2 |
0 |
47-7 |
29 |
2 |
Кодня |
11 |
9 |
1 |
1 |
55-7 |
28 |
3 |
«Олімпік» (Слобода-Селець) |
11 |
9 |
1 |
1 |
43-8 |
28 |
4 |
«Чайка» (Глибочиця) |
11 |
8 |
1 |
2 |
63-15 |
25 |
5 |
«Юніор» (Садки) |
11 |
8 |
1 |
2 |
39-15 |
25 |
6 |
Троянів |
11 |
8 |
0 |
3 |
33-12 |
24 |
7 |
Довжик |
11 |
6 |
0 |
5 |
27-27 |
18 |
8 |
Піски-Кіфа |
11 |
3 |
6 |
2 |
26-15 |
15 |
9 |
Станишівка |
11 |
4 |
2 |
5 |
19-11 |
14 |
10 |
«Атлет-2» (Сінгури) |
11 |
4 |
2 |
5 |
23-29 |
14 |
11 |
Дениші |
11 |
4 |
1 |
6 |
26-29 |
13 |
12 |
«Зоря» (Оліївка) |
11 |
4 |
0 |
7 |
15-34 |
12 |
13 |
«Енергія» (Гадзинка) |
11 |
2 |
2 |
6 |
21-34 |
11 |
14 |
Березівка |
11 |
3 |
1 |
7 |
16-21 |
10 |
15 |
Калинівка |
11 |
2 |
3 |
6 |
17-33 |
9 |
16 |
Вереси |
11 |
1 |
2 |
8 |
13-41 |
5 |
17 |
«Хімік» (Клітчин) |
11 |
1 |
0 |
10 |
8-56 |
3 |
18 |
Слобода |
11 |
0 |
1 |
10 |
6-103 |
1 |
Житомирська районна федерація футболу висловлює вдячність генеральному спонсору чемпіонату компанії «РОС» (тел. в Житомирі 0-(412) 22-57-57) та виробничій компанії «Профільтех» (тел. в Житомирі 0-(412) 46-72-76).
24 серпня, неділя |
|
стадіон ЛІЩИН |
09.00 «Колос» (Ліщин) – «Металбудтех» (Іванівка) |
11.00 СЛОБОДА – «ЗОРЯ» (Оліївка) |
|
|
|
стадіон ПІСКИ |
09.00 ПІСКИ-КІФА – ДОВЖИК |
11.00 БЕРЕЗІВКА – «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) |
|
13.00 «ХІМІК» (Клітчин) – ДЕНИШІ |
стадіон КОДНЯ |
09.00 КОДНЯ – ТРОЯНІВ |
11.00 СТАНИШІВКА – «ЮНІОР» (Садки) |
|
|
|
стадіон ОЗЕРНЕ |
09.00 «КРИСТАЛ» (Озерне) – КАЛИНІВКА |
11.00 «ЧАЙКА» (Глибочиця) – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) |
стадіон ГУЙВА |
09.00 «Атлет» (Гуйва) – Кам’янка |
11.00 «АТЛЕТ-2» (Сінгури) – ВЕРЕСИ |
Руслан Травневий.
№ 16 від 24 квітня 2024
Читати номер