У Житомирі відбувся товариський матч з хокею на траві

У Житомирі відбувся товариський матч з хокею на траві

У Житомирі відбулась презентація олімпійського виду спорту – хокей на траві. У товариському матчі зустрілись обласні команди – «Політехнік» та «ПК-Старт».

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

«Сьогодні ми розпочинаємо еру хокею на траві у Житомирі. На базі ЗОШ №8 ми створили обласну дитячо-юнацьку спортивну школу з хокею на траві. Дякую усьому депутатському корпусу за підтримку та розуміння. Ми сподіваємось, що даний вид спорту буде розвиватись і приносити задоволення дітям», - зазначив Максим Вілівчук.

На відкриття завітав депутат обласної ради Сидір Кізін. Він зазначив, що  саме за сприянням Максима Вілівчука, який є керівником федерації хокею на траві на Житомирщині,   за останній рік даний вид спорту почав розвиватись. «Між іншим, можна сказати, що хокей на траві зараз для Житомирщини в наших спортивних досягненнях є номером один. Треба, звичайно, робити і спеціалізовані майданчики і створювати школи. Все це попереду! Я бачу результат і головне бажання, тому впевнений, що все у нас вийде», - зауважив Сидір Кізін

Заступник голови обласної ради зазначив, що для функціонування школи вже  передано інвентар, вже є тренери. Школа розпочне свою роботу з вересня. Займатися в ДЮСШ з хокею на траві зможуть діти від 6 до 16 років. Це можуть бути як хлопці, так і дівчата адже команди в цьому виді спорту до 13 років змішані.

Детальніше у сюжеті:

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up