МФК "Житомир" здобув чергову перемогу на меморіалі Макарова

МФК "Житомир" здобуває важливу вольову перемогу над "Єдністю" в останньому груповому поєдинку на меморіалі Макарова.

Пропустивши вже на перших хвилинах швидкий гол, житомиряни зуміли вже до середини першого тайму відігратися завдяки голу Олексія Михалюка. Він скористався недбалістю суперників, які необачно вибили шкіряного від своїх воріт, вискочив на вогневий рубіж і метрів з 15-ти технічно переграв голкіпера. Далі житомиряни перехопили ініціативу і в другому таймі вирвалися вперед завдяки голу Сергія Слюсара, який головою замкнув подачу з кутового.

Гра з "Єдністю" стала останньою в груповому турі для МФК Житомир. Наша команда здобула загалом дві перемоги та одну нічию і після чотирьох ігрових днів посідає друге місце в групі Б. Однак доля путівок у чвертьфіналі вирішуватиметься в заключному турі у понеділок, 23 січня. Якщо "Межигір’я" виграє в "Єдності", а музичанці переграють своїх сусідів з Петропавлівської Борщагівки, то найкращі шанси на вихід з групи матимуть якраз житомиряни.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

14:45 Телекомунікаційні мережі в будинках розміщуватимуться за стандартами ЄС, - Геннадій Зубко 14:15 Поліція закликає жителів Житомирщини не залишати без нагляду мопеди і скутери 14:00 Вилкул: Задолженность по зарплате приближается к антирекорду десятилетия 12:45 На Великій Бердичівській з'явиться експозиція під відкритим небом Від читача 13:09 НАТО закликає вивести російські війська з Донбасу 12:20 Житомиряни просять захистити тварин 12:01 Житомирський ФК "Полісся" програв ЛНЗ-Лебедин та вилітає з Кубку України 11:40 Кабінет Міністрів ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення України в 2019 році 11:20 У Новограді-Волинському викрито кримінальний дует «домушників» 11:00 В Овруцькому, Народицькому та Житомирському районах розпочинається ремонт доріг 10:43 Вікно можливостей. Що Європа пропонує українцям? 10:20 Житомирщина отримала 218 млн грн на відновлення та ремонт соціальних об’єктів 10:05 Клуб «FREEDOM» запрошує людей з інвалідністю 09:40 21 липня відкриють стінопис із зображенням Олега Ольжича 09:19 «Житомирводоканал» інформує 09:07 Курс валют на 19 липня: гривня втрачає силу 09:00 Погода у Житомирі 9 липня: дощі і грози 17:55 Уряд заборонив виплати бонусів і винагород менеджерам державних компаній 17:25 Глава Уряду ініціює масштабні перевірки лісгоспів на предмет контрабанди лісу і підписав звернення до Генпрокуратури про перевірки фактів порушень 17:00 Депутати гуманітарної комісії погодили збільшення розміру виплати премії ім. Лесі Українки у 2 рази