МФК "Житомир" здобув чергову перемогу на меморіалі Макарова

МФК "Житомир" здобуває важливу вольову перемогу над "Єдністю" в останньому груповому поєдинку на меморіалі Макарова.

Пропустивши вже на перших хвилинах швидкий гол, житомиряни зуміли вже до середини першого тайму відігратися завдяки голу Олексія Михалюка. Він скористався недбалістю суперників, які необачно вибили шкіряного від своїх воріт, вискочив на вогневий рубіж і метрів з 15-ти технічно переграв голкіпера. Далі житомиряни перехопили ініціативу і в другому таймі вирвалися вперед завдяки голу Сергія Слюсара, який головою замкнув подачу з кутового.

Гра з "Єдністю" стала останньою в груповому турі для МФК Житомир. Наша команда здобула загалом дві перемоги та одну нічию і після чотирьох ігрових днів посідає друге місце в групі Б. Однак доля путівок у чвертьфіналі вирішуватиметься в заключному турі у понеділок, 23 січня. Якщо "Межигір’я" виграє в "Єдності", а музичанці переграють своїх сусідів з Петропавлівської Борщагівки, то найкращі шанси на вихід з групи матимуть якраз житомиряни.