ФК «ІнБев» став переможцем з футзалу серед чоловіків сезону 2018/2019

ФК «ІнБев» став переможцем з футзалу серед чоловіків сезону 2018/2019

Відкритий Чемпіонат м. Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2018/2019 завершився перемогою ФК "ІнБев", - інформує прес-служба міськради.

Вирішальна гра за звання Чемпіона між ФК «ІнБев» та ФК «Атлет-Житомир» відбулася 3 березня у житомирському залі ФОК.

«Відкритий Чемпіонат м. Житомира, який стартував 20 жовтня 2018 року, не лише зберіг статус наймасовішого турніру з ігрових видів спорту, а й збільшив розмах – участь у сезоні 2018/2019 взяли 44 команди з міста та Житомирської області, які сперечались за звання найсильніших у чотирьох лігах: у вищій, першій, другій та третій», – повідомляють у прес-службі Асоціації футзалу м. Житомира.

Учасники чемпіонату визначали переможців протягом шести місяців, за цей час було зіграно більше 450 матчів, у турнірі було задіяно близько тисячі гравців, тренерів та арбітрів.

Уже традиційно Чемпіонат м. Житомира є відбірковим етапом Чемпіонату Житомирської області, адже окрім м. Житомира відбіркові футзальні етапи відбулись і в інших регіонах нашої області. Переможець обласного фіналу отримує право представляти Житомирську область на Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України, який цьогоріч приймає м. Житомир. Срібний та бронзовий призери обласного фіналу представлять Житомир на Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up