Як житомирянка Ірина Ярмоленко бореться за гендерну рівність

Як житомирянка Ірина Ярмоленко бореться за гендерну рівність

Рівні можливості для всіх – ось головна мета Ірини Ярмоленко.

Вона представляє Житомирщину на всеукраїнському проекті «Нові лідери» і вже увійшла до сотні лідерів.

Проект Ірини передбачає підписання в шести областях України європейської Хартії рівності чоловіків і жінок. Та найголовніше – не тільки підписати Хартію, а й втілювати основні її положення на практиці.

«Рівні можливості для усіх – це підтримка не лише гендерної Хартії, як хтось може зауважити, хоча в будь-якому випадку усі ми чоловіки і жінки, а усіх соціальних груп, - зазначається у програмній меті Ірини для проекту «Нові лідери», – Ми відрізняємося одне від одного статтю, віком, професією, фізичним станом і повинні проявляти одне до одного повагу, без проявів жодної дискримінації».

Продуктом проекту мають стати рішення обласних, міських та районних рад з чітким обґрунтуванням, чому цей документ є важливим для українців. Наступний крок – це практичне втілення просвітницьких дій щодо важливості рівних можливостей.

Перші досягнення Ірини Ярмоленко, яка до речі, є депутаткою Житомирської міської ради, вже є. Минулого тижня на сесії Житомирської міськради депутати прийняли рішення про приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Попереду, за словами Ірини, ще багато роботи – як мінімум шість областей мають не тільки приєднатися до Хартії, але й реалізовувати її. Це передбачає аналіз вже існуючих програм розвитку освіти, транспорту, культури, інфраструктури через гендерний компонент.

«Рівні можливості потрібно реалізовувати у сфері державних послуг, регіональної політики, транспорту, навколишнього середовища, управлінні», – ділиться планами амбітна житомирчанка.

Тож бажаємо Ірині успіху у втіленні проекту, а ще краще – перемоги у проекті «Нові лідери».

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up