Вилкул: В Украине большие проблемы с медициной, но сделать ее платной, когда без денег не будет лечения, – это катастрофа для людей

Для того чтобы поднять качество медицинского обслуживания и защитить людей, необходимо, как в развитых странах, ввести медицинские страховки за счет работодателя.

Об этом в эфире телеканала «112 Украина» заявил сопредседатель фракции «Оппозиционный Блок» Александр Вилкул.

Вилкул: В Украине большие проблемы с медициной, но сделать ее платной, когда без денег не будет лечения, – это катастрофа для людей

Он подчеркнул, что «Оппозиционный Блок» не будет голосовать за медицинскую реформу в том варианте, в котором ее предлагает правительство.

– В Украине большие проблемы с медициной, но сделать ее платной, когда без денег не будет лечения, – это катастрофа для людей, – сказал он.
– Вместо того чтобы все «скинуть» на плечи людей, давайте введем страховки, как в развитых странах мира, за счет средств работодателей. Тогда, действительно, люди будут «голосовать» деньгами – ходить в медицинские учреждения, где лучше лечат, давать свой страховой полис доктору, которому он верит. Его вылечили – для него это бесплатно, потому что есть страховка, страховая компания заплатила. Тогда будет и стимул у докторов лучше лечить, и люди будут «голосовать» деньгами, и появятся деньги в медицине, наконец-то. Тот вариант, который предлагается сейчас властью – платный, то есть бери деньги где хочешь – это для людей катастрофа, – подчеркнул Вилкул.

Новини за темою
Коментарі
17:03 З 2017 року безготівковою оплатою в міському транспорті скористались більше 3 млн разів 16:23 Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона 16:20 Прокуратура Житомирщини забезпечила розгляд 116 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією 16:20 Протестувальники знову вимагали звільнення начальника САД у Житомирській області 16:00 У північних лісах області розквітли орхідеї 15:45 Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ 15:20 Снаряди замість грибів відшукав любитель "тихого полювання" у Бердичівському районі 15:04 У Житомирі презентують «Естетику жебрацтва» Дмитра Корчинського 14:46 Житомирський "Вій" високо відзначили на міжнародному фестивалі 14:20 За останні спекотні дні у Житомирському районі - двоє потопельників 14:03 Обов’язкові щорічні медогляди держслужбовців буде скасовано 12:46 Як відбуватиметься монетизація пільг на проїзд у Житомирі 12:22 19 червня - День пам’яті Героя Олексія Крементара

19 червня група піротехнічних  робіт Управління ДСНС України  у Житомирській області знищила 5 боєприпасів часів минулих війн.

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії».

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Молодиків затримала поліція охорони, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up