Не ставайте частиною маніпуляцій

Не ставайте частиною маніпуляцій

11 березня у Житомирі відбувся агітаційний тур кандидата на пост Президента України П. П. Порошенка.

Він дещо відрізняється від аналогічного туру 5 років тому. Це тоді, коли обіцялося збудувати фонтан кращий, ніж у Вінниці, зробити Житомир центром космічної науки та багато іншого. У 2014 році лунало багато обіцянок, жодної з яких не було виконано.

Автобусами звезли бюджетників з усієї області на так звану Раду регіонального розвитку, яка по суті є агітаційним заходом, де чиновники та мери міст агітують за кандидата в Президенти. Анатолігічні зустрічі вже відбулися у багатьох районах області, де VIP-агітатори – голови ОДА та обласної ради – агітували за одного кандидата.

Прикро, що Президент дозволяє собі називати негідниками усіх, хто має іншу точку зору. Прикро, що він приписує виключно собі усі заслуги за 5 років. Каже, що все, що відбувається, “зробив я, ініціював я", нескромно називаючи себе лідером нації. Звісно, перед звезеною аудиторією можна назвати себе лідером, але дійсний лідер не має найбільшого антирейтингу серед усіх кандидатів.

Не є персональною заслуга Порошенка у тому, про що він говорить. Можливо, навіть навпаки. Платники податків, наповнюючи бюджет, який розкрадається та дерибаниться на усіх рівнях, розвивають країну в той час, як Порошенко зі своїми партнерами продає за 300 мільйонів доларів завод “Кузня на Рибальському”, не сплативши жодної копійки податків. Це українці 5 років сплачують військовий збір, допомагаючи та відбудовуючи армію, в той час, як соратники Президента продають контрабандні запчастини для військової техніки, завищуючи ціни до 5 разів і заробляючи на схемах мільйони. А скільки ще подібних схем залишаються невідомими?

Так, в Україні йде війна. Не ми її почали. Але не варто вірити в лякалки про “Путін нападе”. Хто зупинив “Русскую весну” в Одесі та Дніпрі, усі знають, і це був не Порошенко. Так само усі знають, хто найбільше заробляє на цій війні.

Зберегти країну, у розумінні Порошенка, – це зберегти посаду та владу. Щоб утриматися при владі у ворогів держави та “руки Кремля” вже перетворили більшість населення країни. Але давайте подивимося на стан справ у державі. Люди масово виїжджають з країни. Корупція процвітає у всіх сферах. Для армії закуповують неякісне озброєння, і це під час війни. Економіка та рівень життя постійно знижуються. Політичні опоненти переслідуються. Виникає запитання: хто дійсно є ворогом держави?

Головне – усім думати, ставити собі питання та намагатися чесно відповісти на них, не ставати частиною технології з маніпуляції та агітації.  

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up