Голова Житомирської ОДА прокоментував питання по "формулі Штайнмаєра"

Голова Житомирської ОДА прокоментував питання по "формулі Штайнмаєра"

У вівторок, 8 жовтня, відбувся брифінг голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, під час якого він прокоментував узгодження формули Штайнмаєра.

«Донбас – це Україна, там повинен запанувати мир. Має відбутися повне припинення вогню та виведення іноземних військових формувань. На українсько-російському кордоні з нашого боку повинні бути лише українські прикордонники,  має відбутися обмін полоненими.

Ніякої капітуляції, ніякої «здачі» національних інтересів, ніяких «договорняків» та глобальних кроків без згоди народу не буде. Лише – повернення людей, повернення наших територій, повернення полонених, повернення миру», - зазначив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, під час Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, житомирські активісти вийшли на акцію проти узгодження "формули Штайнмайєра".

«Люди воювали не за те, щоб зараз ми здавали позиції! Зеленський пхає нас до ями Кремля! Ми хочемо, щоб президент почув людей!», - вигукували активісти.  

 

Коментарі (3)
  • Вениамин Веретко
    Яка влада такі і думки
  • Олена Федорук
    Ви точно правильно написали прізвище німця?
  • Елена Троянская
    Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:18 На Сумщині героїчно загинув за Україну старший сержант Андрій Матвієць 10:00 У лікарні №2 ім. В. П. Павлусенка завершено реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги photo_camera 09:40 Чергова повітряна атака ворога: противник застосував 339 ударних БпЛА 09:38 Під ранок Житомир пережив масштабну атаку ворожих дронів Від читача 11:25 Дезінформація 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:52 Недостовірне декларування на понад 46 млн грн: на Житомирщині правоохоронці повідомили про підозру депутату сільради 17:28 З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів: строки, обмеження та відповідальність 17:00 На Житомирщині продовжують горіти сухостій та чагарники 16:41 Спростовуємо міфи про щеплення проти ВПЛ-інфекції 16:20 Житомир готується до зими: понад 111 млн грн — на енергостійкість та інфраструктуру 16:00 33 млн грн виділено на поточний ремонт вулиць у 2026 році: де відбудуться роботи 15:39 В Андрушівці рятувальники витягнули двох бобрів, які застрягли в дамбі photo_camera 15:20 125 000 гривень "відкату" за підписання договору: Нацполіція повідомила подробиці викриття генерального директора обласної лікарні 15:00 У Житомирі створили Корольовський академічний ліцей 14:40 Житомирський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву запрошує на навчання 14:22 Рада скасувала комуналку для пошкодженого житла: як це працюватиме 14:00 Затверджено новий Статут Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування 12:39 За викрадення автофургону у Березівці та низку інших злочинів судитимуть 29-річного чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up