Фаєр-шоу для Зеленського: у Житомирі відбулося одразу дві акції протесту. Фоторепортаж

Фаєр-шоу для Зеленського: у Житомирі відбулося одразу дві акції протесту. Фоторепортаж

У Житомирі на площі Соборній поставили залізні арки, через які на територію площі пускають лише акредитованих, а інших просять обійти в обхід. На вулиці Леха Качинського під цими ж арками одночасно відбулося дві акції протесту. 

Фаєри, зав’язані роти і вигуки «Ні капітуляції!», - ось як активісти зустрічали президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

З однієї сторони стояли активісти, що виступають за свободу слова. Це представники телеканалів «ZIK» та «News One» та активісти з їх сторони, вони зазначають, що вийшли відстоювати свободу слова. Вони тримали кольорові банери з лозунгами «ЗЕ проти свободи слова!», і були із зав’язаними ротами.

«З приходом Володимира Зеленського до влади посилився тиск на наш медіа-холдинг, куди входять телеканали «ZIK», «News One» та «112 Україна». Люди прийшли нас підтримати», - зазначив представник телеканалу «ZIK».

З іншої сторони, житомирські активісти, що вийшли на акцію проти узгодження формули Штайнмайєра. Вони також прийшли з плакатами, проте на аркушах А 4, розписаних маркерами, з рупором та димовими шашками. 

«Люди воювали не за те, щоб зараз ми здавали позиції! Зеленський пхає нас до ями Кремля! Ми хочемо, щоб президент почув людей!», - вигукують активісти. 

Запалені шашки поліція швидко ліквідувала, активісти продовжили вигукувати «Ні капітуляції!» та «Ганьба!». 

Коментарі (3)
  • Порошок
  • Порошок
  • Люда
    ДЕЕЕЕ?Земля для городян????
    З 1995-1997 рік ВСЯЯЯ земля, згідно конституції СТАТТЯ 13 була розділена між УСІМА жителями області.
    Мешканці села получили МАЙНОВІ паї - трактором, ковгоспом, коровою, свинею, фермою, іншим майном ковгоспа.
    Мешканці міста отримали ваучири, облігації, на майно міста - АКЦІЇ на заводи, фабрики , і інші майнові сертифікати. Залишилась ЗЕМЛЯ. Їі розпаювали пополам - жителям міста і жителям сіл. Сільску землю отримали мешканці сіл ( всі мешканці ,ААЛЕ найбільши чином діти голови ковгоспу, родичі сільради, куми голови ковгоспу і сільради.)

    А землю НЕРОЗПАЙОВАНУ городян віднесли до земельного фонду , резервного фонду землі , фонду держ призначення землі , землі запасу, землі лісового фонду, землі водного фонду, землі природно-заповідного фонду.

    АЛЕ в 1997-1998 році сільскі на один рік приїхали, повлаштовувались на фабрики, заводи, ВЗЯЛИ БЕЗ %кредити від роботи на будівництва житла, хати, дачі , БО НАПЕРЕД ЗНАЛИ про знецінення грошей (в ці роки поводили купони, і люди стали отримувати зарплатню МІЛЬЙОНАМИ ГРИВЕНЬ) і сільскі обанкротили підприємства і підприємства розвалилиса. І ТУТ НАСССС_ЛИ,
    ЗДОРОВЯ забрали, ЗЕМЛЮ забрали,льготи набрали на всю родину, здитинства пільги, РОБОТИ позабирали, чому завкридували розвалили , а винен хто - ПУТІН??? ГРОЙСМАН? МЕР МІСТА?


    В селах їх дуже багато НЕХВОРІЮЧИХ родиться , тому родичі сіл вже на внуків і правнуків записують і виділяють незозпайовану для городян міста землю.
    В них там по 3-6 паїв на рило. І в місто їдуть роботи забирають. І дитсадки забирають.І пільги понавиписували різні на себе, ЩОБ НІЗАЩО НЕПЛАТИТТИ І ЇЗДИТИ НАДУРНЯК,  І в деяких регіонах вже продають европейцям  землю пайову НАШУ, яка мала достатись городянам, по 120 000 грн за гектар.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Як підготуватися до зимової подорожі на авто? 16:32 Світло Різдва на Михайлівській: як поліцейські Житомирщини дарували свято містянам photo_camera 16:02 «Добрий день, вам телефонує служба безпеки банку…» — після такого дзвінка бердичівлянка втратила 96 тисяч гривень 15:29 Сніг, мороз, ожеледиця — зима покаже характер Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 15:00 Авто та документи онлайн: як не стати жертвою шахраїв 14:37 НБУ випустив памʼятну срібну монету з діамантом «Дух Різдва» 14:15 26 грудня Житомир прощатиметься з Крістіною Соловйовою, яка загинула внаслідок російської атаки 14:00 Покращення умов проживання для ВПО: Мінсоцполітики надало додаткові інструменти громадам 13:27 Який мінімальний вік потрібен для призначення пенсії 13:05 Свята без шкоди для здоров'я: як уникнути зайвого алкоголю 12:40 МОН оголосило конкурс на заміщення посади ректора Державного університету «Житомирська політехніка» 12:19 Віталій Бунечко: Різдвяний ранок на Житомирщині розпочався зі справжнього прояву солідарності та щирої дружби. ВІДЕО play_circle_filled 12:00 Різдвяні подарунки — для дітей, що особливо потребують тепла 11:40 23-річного житомирянина засудили на 6 років 11 місяців позбавлення волі за систематичне психологічне насильство над матір’ю 11:20 Житомир втратив ще одного мужнього Захисника — на щиті повернувся Олександр Морозюк 11:00 В Озерному на пожежі загинув 63-річний чоловік, ще трьох мешканців евакуювали 10:38 У Житомирі на вулиці Покровській під колеса автомобіля потрапив 17-річний юнак 10:20 Увага! Укрзалізниця повідомила про зміни маршрутів приміських поїздів на Житомирщині на 25 грудня 10:00 Графіки відключення електрики на 25 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up