Житомирський військовий інститут не закривають, а перепідпорядковують

Житомирський військовий інститут не закривають, а перепідпорядковують

Нещодавно в мережі Фейсбук почали активно ширити інформацію про закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова та передачі його факультетів іншим навчальним закладам.

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Фейсбук доктор політичних наук, засновник і президент Академії політичних наук Петро Мироненко. 

Одразу після появи такої інформації журналісти редакції «20 хвилин» зв’язалися офіцером відділу по роботі з особовим складом Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Володимиром Загоровським, який зазначив, що дана інформація – абсолютний фейк

У той же час, у п’ятницю, 29 листопада, міський голова Сергій Сухомлин написав пост у Фейсбуці, прокоментувавши ситуацію, що виникла навколо військового інституту. За його словами інформація про закриття – фейкова. 

«Щойно спілкувався з діючим керівником ЖВІРЕ генерал-майором Олександром Левченком. Це фейк. Більше того, в Міноборони та Генштабі планують навпаки розвивати цей унікальний навчальний заклад», - написав міський голова. 

Також на офіційній сторінці Житомирського військового інституту опублікували пост, в якому зазначається, що заклад не закривають, а перепідпорядковують.

«В рамках реформування Міністерства оборони України та Збройних Сил України, на даний час у Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова здійснюються заходи щодо перепідпорядкування навчального закладу Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України.

Повне офіційне найменування, статус, юридична адреса та банківські реквізити Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова залишаються без змін», - йдеться в публікації. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up