Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова хочуть закрити?

Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова хочуть закрити?

Така шокуюча новина поширюється соцмережами.

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Фейсбук доктор політичних наук, засновник і президент Академії політичних наук Петро Мироненко. Ось що він пише:

"Комісія на чолі з генерал-лейтенантом Назаркіним В'ячеславом Миколайовичем - першим заступником командувача Сухопутними військами Збройних Сил України
25 листопада 2019 року приступила до процедури закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова та передачі його факультетів іншим навчальним закладам.

А іншими словами це називається знищення унікальної школи, де готуються спеціалісти для розвідки і космічної галузі.

Для створення школи такого рівня треба декілька десятиліть, а для знищення достатньо одного підпису ворога України.

Для довідки.

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова є єдиним в державі унікальним багатопрофільним міжвидовим вищим військовим навчальним закладом розвідки, управління і високих технологій, який проводить освітню діяльність, пов'язану із здобуттям особами, які навчаються, вищої освіти та кваліфікації з ліцензованих та акредитованих спеціальностей підготовки, здійснює наукову та науково-методичну діяльність і має високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.
Діяльність інституту спрямована на підготовку висококваліфікованих військових фахівців – офіцерів тактичного рівня, проведення наукових досліджень відповідно до визначених Воєнною доктриною України пріоритетів, стосовно підвищення оперативних і бойових (спеціальних) можливостей Збройних Сил України та інших військових формувань".

Коментарі (24)
 • Євген

  що за нісенитниця, повинно бути соромно
 • Ксенія Бортнік

  Це НЕПРАВДА!!!
  ФЕЙК!!!
 • Алёна Мазко

  Це суцільний жах ,може мені це здалося але це дуже схоже на легальний геноцид держави людей і молоді ГАНЬБА СОРОМ
 • Петро Мироненко

  Ольга Наконечная reply Петро Мироненко

  Доктор наук не знає українського правопису??? Робить помилки як першокласник. Усе стало зрозумілим після детального ознайомлення з його біографією... Дуже красномовною є назва ГО-шки. Дуже великими літерами її гучна назва та маленькими-маленькими про те, що ЦЕ насправді.

  Петро Мироненко reply Ольга Наконечная

  Шановна пані Ольго! Щиро дякую за Ваші зауваження! Я вже передав їх людині, яка розмістила мій надиктований текст по телефону з подальшим переведенням у фотофайл. Впевнений, що Вас також турбує і доля Житомирського військового інституту, який мені одного разу вже випала честь рятувати від подібного. З повагою Петро Мироненко

  Роман reply Петро Мироненко

  Досить вводити людей в оману!! Чи вам є якийсь зиск з цього "хайпу"?
  І в вашому зверненні помилок стільки, що для доктора наук не є характерним. Соромно має бути, шановний.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up