Рівень води у Відсічному зріс на 10 см

Рівень води у Відсічному зріс на 10 см

Цьогоріч Житомир сколихнула проблема дефіциту прісної води через посушливу безсніжну зиму. Проте останнім часом пройшли рясні дощі. Як це вплинуло на рівень води у водосховищах?

Як повідомили у КП "Житомирводоканал", сьогодні рівень води у водосховищі Відсічному становить 279 м (у порівнянні з минулим місяцем він зріс на 10 см).

Нагадуємо, що водосховище Відсічне при повному заповненні містить 10 млн м3 води, з яких використати можна лише 8 млн м3 (це пов’язано особливостями будови водозабору та водонасосної станції). Наразі у Відсічному для використання доступно 5 млн м3 води.

За добу водоканал подає у місто близько 60 тисяч м3 води.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:33 У Житомирі поліцейські встановлюють обставини інциденту в укритті 17:00 З 1 по 10 грудня триває Тиждень доброчесності 2025 16:30 росія знову атакувала газову інфраструктуру України 16:00 У Бердичеві просто на дорозі помер чоловік Від читача 18:05 Основні онлайн-ризики для дітей у воєнний час 16:00 Рух без бар’єрів: реконструкція двох вулиць поблизу військового кладовища у Житомирі. ВІДЕО play_circle_filled 15:41 Гуманітарна допомога від фонду «Серця Єдності» передана медичним та соціальним закладам Житомирщини 15:20 УВАГА! Мін’юст спростовує недостовірну інформацію щодо «нових правил» купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року 15:00 Онлайн-шахрайство: бердичівські поліцейські закликають громадян бути обачними під час фінансових операцій 14:40 У Житомирі завершився курс 3D-моделювання для ветеранів війни та членів їхніх родин 14:20 Зміни грудня 2025: зимова підтримка, правила бронювання та змінені тарифи "Нової пошти" 14:00 Понад 50 тисяч заявок на отримання одноразової виплати 6500 пройшли погодження 12:40 Жителя Коростеня засуджено до 3 років за незаконне зберігання та збут боєприпасів 12:21 У Житомирі відкрилася Резиденція Святого Миколая 12:00 Ветерани зі статусом ВПО з тимчасово окупованих територій можуть подати заяву на житловий ваучер 11:40 Невідомі факти про ВІЛ 11:20 З 1 грудня на водоймах Житомирщини стартує заборона на вилов раків 11:00 У Житомирській обласній лікарні запрацював простір із супроводу ветеранів 10:41 У Житомирі стартував конкурс «Стань чемпіоном зі швидкочитання» 10:23 З святкової інсталяції на Михайлівській крадуть прикраси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up