Житомирський суд відмовив у позові щодо скасування перейменування об’єктів топоніміки у м. Коростені

Житомирський суд відмовив у позові щодо скасування перейменування об’єктів топоніміки у м. Коростені

У Житомирському окружному адміністративному суді розглянуто справу за позовом Виконавчого комітету Коростенської міської ради Житомирської області до Житомирської обласної державної адміністрації про визнання протиправним і скасування розпорядження №140 від 20.05.2016 року «Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків у Житомирській області».

За результатами розгляду Житомирським окружним адміністративним судом відмовлено у задоволенні позову щодо визнання протиправним і скасування розпорядження №140 від 20.05.2016 року в частині, що стосується міста Коростеня, викладених в додатках 1-3.

 

Відповідну постанову по справі № 806/990/16 від 15 вересня 2016 року опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Постанова суду набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України, і може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up