Житомир і Станишівська ОТГ підписали меморандум про співпрацю

Житомир і Станишівська ОТГ підписали меморандум про співпрацю

Депутати Житомирської міської ради під час чергової сесії 8 листопада підписали меморандум про співпрацю між територіальною громадою міста Житомира та Станишівською сільською об’єднаною територіальною громадою. 

 

До проекту рішення було внесено пункти про співпрацю у сферах транспорту і земельних відносин.

«Погоджувальна рада рекомендує включити до меморандуму пропозиції щодо співпраці у сфері транспортного сполучення і земельних відносин, а саме – доповнити меморандум пунктами 2.4-2.5 у наступній редакції: у сфері транспортного сполучення шляхом співпраці щодо належного транспортного перевезення мешканців територіальної громади. 2.5 – у сфері земельних відносин шляхом впорядкування меж населених пунктів», - повідомила секретар міськради Наталія Чиж.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up