Замість одного на Житомирщині буде 5 пунктів габаритно-вагового контролю

Замість одного на Житомирщині буде 5 пунктів габаритно-вагового контролю

Заплановані пункти габаритно-вагового контролю пересування вантажного транспорту автомагістралями Житомирщини збудують до кінця року. З них троє будуть пересувними, два - стаціонарними.

 

Сьогодні, 15 вересня Житомирщину з робочим візитом відвідав голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

Зі слів посадовця, в Житомирській області наразі функціонує один пункт габаритно-вагового контролю. Для другого, який закупила обласна адміністрація, будується майданчик та готується відповідний проект. І до кінця року ще 3 пересувні пункти отримає Житомирщина для контролю за вантажними перевезеннями.

"Область транзитна і через неї проходять основні магістралі. Тому для ефективної роботи таких майданчиків має бути більше. Є позиція керівника ОДА Ігоря Гундича щодо збільшення кількості таких площадок. Вже до кінця цього року ми передамо вам ще 3 пересувні пункти габаритно-вагового контролю. Це пересувні лабораторії, які зможуть працювати і по інших видах контролю – пасажирськими перевезеннями, планових і позапланових перевірках ліцензійних умов підприємств", – сказав Михайло Ноняк.

Голова ОДА Ігор Гундич під час зустрічі із Михайлом Ноняком зазначив, що Житомирщина посилить ваговий контроль за великогабаритним транспортом, адже зафіксовані випадки, коли перевозяться вантажі навіть у 130 т, внаслідок чого руйнується дорожнє покриття.

Алла Гетьман

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up