Увага! Незабаром буде оприлюднено список кандидатів до складу громадської ради при ОДА

Увага! Незабаром буде оприлюднено список кандидатів до складу громадської ради при ОДА

Інститути громадянського суспільства області, які подали свої кандидатури до складу громадської ради при ОДА, рішенням ініціативної групи виправляють недоліки та невідповідності у документах, - повідомляє прес-служба ОДА.

Після виправлення ініціативна група перевірить документи та складе список кандидатів до складу громадської ради, які можуть брати участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати проведення установчих зборів орган виконавчої влади на своєму офіційному веб-сайті оприлюднює:

– список кандидатів до складу громадської ради;

– біографічні довідки, фото та мотиваційні листи кандидатів до складу громадської ради;

– відомості за останні шість місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради щодо результатів діяльності інститутів громадянського суспільства, представники яких є кандидатами до складу громадської ради, а також посилання на офіційні веб-сайти інститутів громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (у разі наявності);

– список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні із зазначенням підстав для відмови;

– уточнену інформацію про дату, час, місце проведення установчих зборів, строки проведення рейтингового електронного голосування.

Під час установчих зборів обирається склад громадської ради шляхом рейтингового голосування. Рішення оформляється протоколом.

Детальніше про порядок формування та основні засади діяльності громадської ради йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами від 24 квітня 2019 р. № 353).

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up