У Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард» аудитори попередили порушень у сфері закупівель на понад 1,7 млн грн

У Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард» аудитори попередили порушень у сфері закупівель на понад 1,7 млн грн

Державні аудитори Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області за результатами аналізу інформації та документів, розміщених на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель щодо проведеної Житомирською дитячо-юнацькою спортивною школою «Авангард» Житомирської обласної ради процедури закупівлі, попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 1,7 млн грн.

Про це повідомляють у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. 

"Під час аналізу аудитори з’ясували, що цей замовник з двох тендерних пропозицій, поданих учасниками до участі у процедурі закупівель, відхилив тендерну пропозицію з найменшою ціною через невідповідність умовам тендерної документації. Переможцем визнано тендерну пропозицію іншого учасника, яка, як з’ясували аудитори, також не відповідала вимогам, передбаченим тендерною документацією та Законом України «Про публічні закупівлі», а тому підлягала відхиленню. Проте замовник прийняв рішення про намір укласти договір із цим учасником", - йдеться у повідомленні. 

Для усунення порушень аудитори надіслали на адресу школи пропозицію щодо приведення процедури закупівель у відповідність до вимог законодавства. Замовник взяв до уваги подану пропозицію та відмінив торги.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up