У Житомирі цьогоріч заборонили сезонну торгівлю на Старому бульварі

У Житомирі цьогоріч заборонили сезонну торгівлю на Старому бульварі

На центральній алеї Старого бульвару та на Михайлівській не буде сезонної торгівлі. Винятком не став і прокат електромобілів біля колишнього кінотеатру «Жовтень».

Таку позицію висловили члени виконавчого комітету міської ради на черговому засіданні.

«Якщо говорити про дозволи на сезонну торгівлю, то загалом до нас надійшло 22 заяви від суб’єктів господарювання щодо їх розміщення за 126 адресами. У проекті маємо чотири пункти про надання дозволів та відмову», – звітував директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця під час розгялду питання «Організація сезонної торгівлі у Житомирі у весняно-осінній період 2019 року».

Заступниця міського голови Світалана Ольшанська наголосила на тому, що цьогоріч жоден із запропонованих проектів не отримав дозвіл на існування, і тому є своє пояснення: «Ми цьогоріч не даємо дозволи ні на торгівлю, ні на розважальні об’єкти, окрім дозволу для дитячого паровозика, який рухатиметься від Михайлівської до бульвару. Тобто цьогоріч прокату машинок, гіробордів ні на бульварі, ні на Михайлівській не буде. Не дали дозвіл і на прокат машинок біля колишнього кінотеатру «Жовтень», адже є дуже багато скарг від житомирян, що неможливо вільно та безпечно пройти повз. Натомість ми рекомендуємо підприємцям обрати інше місце, і тоді будемо вирішувати питання щодо надання дозволів», – резюмувала Світлана Ольшанська.

У результаті більшістю голосів члени виконкому підтримали проект рішення щодо сезонної торгівлі у 2019 році.

Анастасія Ліберман

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (4)
 • Inna Zh

  на мехалке в воскресенье  сдавали в аренду гироборды и самокаты. Никто не запрещал.
 • Andrei Evin

  В ожидании шоу Ватников )))
  https://youtu.be/8xMEwvksup4
 • Mihail Vlasiuk

  Наконец то можно будет спокойно пройти
 • Лиана Тарасова

  А в яких приміщеннях організовуватимуть виставки, які колись проходили в "Жовтні"???
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up