У Житомирі не дозволили зрізати 40-річні липи, які заважають заїзду  до нового бізнес-центру

У Житомирі не дозволили зрізати 40-річні липи, які заважають заїзду  до нового бізнес-центру

На  вулиці Київській, де наразі відбувається будівицтво нового торговельно-офісного центру, потрібно зрізати дерева, адже ті перешкоджають заїзду на майданчик.

Дане питання розглядали на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Ознайомила присутніх зі змістом проекту рішення щодо видалення зелених насаджень головний спеціаліст відділу екології КП «Інспекція з благоустрою  м.Житомира» Тамара Барановська.

«Вашій увазі пропонується проект рішення щодо видалення зелених насаджень, які знаходяться на вулиці Київській, 40. Це дві липи, одна з яких знаходиться в доброму стані, друга – в незадовільному. Ці зелені насадження заважають заїзду на будівельний майданчик. За наслідками обстеження складено відповідний акт з нарахуванням відновної вартості за вказані дерева у сумі 6391 грн 20 коп», - повідомила Тамара Барановська.

Однак члени виконкому поки вирішили це питиння відкласти. Так як не знайшли одноголосного рішення, хто відшкодовуватиме відновну вартість дерев. Одні вважають, що це відповідальність забудовника, інші - «Зеленбуду».

Зрештою, міський голова Сергій Сухомлин запропонува зняти дане питання.

«Сьогодні представник забудовника не з'явився. Я пропоную зараз це питання зняти. А на наступне засідання виконкому запросимо його та вислухаємо», - сказав Сергій Іванович.

Таку пропозицію мера члени виконавчого коомітету міської ради підтримали.

Алла Герман


 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Від енергонезалежності до сталого розвитку громади Від енергонезалежності до сталого розвитку громади
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up