У Коростені через спалах коронавірусу на три дні закривають магазини та церкви

У Коростені через спалах коронавірусу на три дні закривають магазини та церкви

Міський голова Коростеня Володимир Москаленко 15 квітня 2020 року у відео на своїй сторінці у Facebook повідомив, що станом на 15 квітня в Коростені зафіксовано 46 хворих на коронавірус.

У місті вводять додаткові обмеження: на Великдень заборонили відвідувати храми, на три дні зачиняють магазини і планують рекомендувати зупинити роботу заводів, щоб уникнути поширення COVID-19. На вулицях буде збільшена кількість правоохоронців. 

«Щойно закінчилась комісія ТЕБ і НС, яка розглядала актуальні питання <…> Ми б’ємо всі рекорди. Сьогодні місто в Коростені є 40% хворих з усієї області. Сьогодні дуже важливо прийняти кардинальні та рішучі дії, які зменшать захворюваність. <…> Ми вже говорили про святкування Великодня. Ми зараз категорично забороняємо відвідувати храми і проводити богослужіння для коростенців. Збільшення маси при проведенні релігійних обрадів дасть ще в десятки раз більше захворюваності. <…> Ще одне дуже непопулярне рішення: в суботу, неділю і понеділок всі магазини, вся торгівля буде заборонена. Я це підкреслюю. Ми розуміємо, що всі будуть святкувати і як правило в суботу, в останній день, ідуть скупляти продукти харчування. Магазини працювати не будуть. У вас залишилися четвер та п’ятниця, де ви можете піти скупитися, якщо є така необхідність. Ми хочемо обмежити скупчення людей», – зазначив Володимир Москаленко.

В офіційній групі в соціальній мережі Facebook «Коростень Офіційний Інформаційний» оприлюднено протокол засідання комісії з вказаними рекомендаціями.

На той же час сайт «Коростень.тудей» повідомляє про те, що спалах коронавірусу у Коростені відбувся через чоловіка, що працює на залізниці, та він, не дотримуючись карантинних заходів, заразив майже все своє оточення.

Також раніше заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко повідомила, що, ймовірно, такий спалах відбувся через хворого чоловіка, що працював на залізниці: «Чоловік дійсно працює у Коростені на залізниці. Спалах вийшов локальний, тому зараз саме там будуть проводитися посиленні карантині заходи, вивчатимуть контактних людей, і буде обмежений доступ на цю територію, де відбулося це вогнище».
 

Коментарі (1)
  • Ольга Боровик

    Треба дослухатися до розумних людей і не вважати себе за істину в останній інстанції.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up