У березні розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту

У березні розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту

У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту. Про це сьогодні повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Вчора система проведення тендеру вже оголосила переможця. Ним стала компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка  зменшила очікувану вартість закупівлі на 21 млн грн.  Тендерна ж  пропозиція  становила  800 млн 500 тис.  грн. 

Зазначимо, що раніше орієнтовна вартість закупівлі складала  450 млн гривень. Міський голова  пояснює, чому збільшилася вартість проєкту:

Злітно-посадкова смуга  буде продовжена  не до 2 100 м, як планувалося раніше, а до 2 500 м (наразі її довжина – 1650 м). Також у проєкт додали  будівництво інших об’єктів аеропортної інфраструктури, як-от: перону для вантажних літаків, радіотехнічного  обладнання,  улаштування світлосигнального  обладнання, розширення пасажирського перону тощо.

Минулорічний тендер був відмінений Антимонопольним комітетом  через скарги його учасників.

Міський голова каже, рішення  про  переможця тендеру ще не остаточне: формально є 10 днів на його оскарження. «Договір  про початок робіт підпишемо через 10 днів, і у березні вже розпочнеться реконструкція аеропорту», - говорить Сергій Сухомлин.  

На реконструкцію аеродромного комплексу  у  бюджеті громади передбачено 50 млн грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет, про що вже підтвердив  Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, що аеропорт «Житомир» може приймати міжнародні рейси: минулоріч уряд надав йому статус міжнародного.

Читайте також:

З держбюджету профінансують аеропорт, реконструкцію шляхопровіду та електрифікацію ділянки залізниці.

Аеропорт по-житомирськи: як провести приватну реконструкцію за державний кошт?

В аеропорту «Житомир» оформлено перший літак.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Федор Ганцалев

    Снова !? 😳

keyboard_arrow_up