Творчих дітей Житомирщини запрошують до участі у конкурсі «Перлина Fest»

Творчих дітей Житомирщини запрошують до участі у конкурсі «Перлина Fest»

Дитячі творчі колективи та окремі виконавці Житомирщини запрошуються на VІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 26 травня 2019 року у Києві.

Як інформує прес-служба обласної ради, конкурс, гасло якого «Творчість заради майбутнього!», має на меті показати усю культурну багатоманітність України, увібравши самобутність  традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Захід спрямований на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини.  Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично налаштованими громадянами, готовими до нових звершень.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Пісенний конкурс», «Інструментальний конкурс», «Танцювальний конкурс», «Автентична творчість», «Оригінальний жанр», «Патріотичний твір». Окремою номінацією конкурсу є «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

У попередніх трьох конкурсах взяли участь колективи та артисти з 23 регіонів України, які мали змогу продемонструвати свою майстерність та обмінятися досвідом.

Організатори запрошують взяти участь у конкурсі колективи та окремих виконавців із Житомирщини у трьох вікових категоріях від 7-ми до 17-ти років.

Конкурс відбудеться за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Подати заявку і більше дізнатися про конкурс можна за телефонами: (044) 586-40-11, (067) 520-11-35 або на сайті «Перлина Fest».

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up