Святкування на мільйони: скільки влада витратить на День міста-2018

Святкування на мільйони: скільки влада витратить на День міста-2018

Управління культури Житомирської міської ради оприлюднило суму, яку витратить на організацію заходів до Дня міста.

Тендер про закупівлю оголошено на сайті Prozorro. Згідно з документацією, сума, яка потрібна на святкування масового дійства, скаладає 2 млн гривень.

За документацією ці кошти витратять на: звукове та світлове обладнання, світлодіодні відеоекрани та комплектуючі; нагороди, дипломи, запрошення; дизайн локацій; організаційні заходи проведення церемонії нагородження; циркове та розважальне шоу; сценічні спецефекти; проведення майстер-класів; доставку, монтаж і демонтаж техніки тощо.

«Нас єднає місто, з яким пов’язані яскраві сторінки в житті та творчості видатних особистостей в українській історії, науці та культурі. Для житомирян, які народилися, живуть, вчаться і працюють, сьогодні свято міста стало фундаментом реалізації власних ідей, мрій та втіленням проектів на різних нивах. 7-8 вересня 2018 року на честь 1134-ї річниці Дня народження Житомира подарунком для житомирян стане культурно-мистецьке свято «З Днем народження, Житомир!», Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «Ми єдині!» та щорічний загальноміський конкурс-рейтинг популярності та здобутків «Гордість міста», - так визначена мета проведення заходу.

8 вересня з 11:00 до 21:00 триватимуть заходи до Дня міста на Михайлівській, яку прикрасять гірляндами з прапорців, повітряними кульками та серпантином. У технічному завданні – виступи циркових груп, ходулісти та аніматори в костюмах казкових героїв, шоу гігантських бульбашок, майстер-класи та фотозони.

На майдані Соборному з 18:00 буде парад військових оркестрів, а о 21:00 почнеться вже традиційна «Культурна версія»: цього року житомирянам планують показати двогодинний мюзикл від Lords of the Sound.

Проте про оголошений тендер і тим паче про суму у 2 млн гривень, яку закладено на святкування Дня міста, у мерії навіть не чули. За словами міського голови, тендер про закупівлю буде відмінений.

“Я ще цього не бачив, я не займаюсь культурою. Можу сказати, що тендер, який був оголошений 16 липня, точно буде відмінений, щоб не повторювати помилок зі святом Івана Купала”, - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Хоча  9 червня саме мер Сергій Сухомлин своїм розпрорядженням затвердив склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 1134-ї річниці від дня заснування міста Житомира.
Зазначимо, на програму святкування заснування міста Києва цьогоріч виділили 2,5 млн гривень, це на 500 тисяч більше, ніж заплановно витратити на свято міста Житомир.

Аліна Бойко

0
0
0
0
Коментарі (1)
  • Petr Verbovsky

    2/3 на откаты
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up