Сухомлин хоче перейменувати стадіон «Спартак»?

Сухомлин хоче перейменувати стадіон «Спартак»?

В п'ятницю, 10 травня 2019 року, відбулося засідання міськвиконкому, на якому Житомирській міський голова Сергій Сухомлин зробив дуже неочікувану заяву.

Він повідомив про те, що роботи з реконструкції стадіону «Спартак» на завершальній стадії та оновлений стадіон стане справжнім сучасним спортивним комплексом з декількома спортивними майданчиками з штучним покриттям, біговими доріжками, професійним освітленням, трибунами, а також відновленим приміщенням для міської спортивної школи.

Також на офіційному сайті міськради повідомляється, що, за словами міського голови Сергія Сухомлина, стадіон реконструювали таким чином, щоб на його базі можна було проводити тренування, а також професійні змагання. Окрім того, стадіон має стати простором для залучення мешканців міста до спорту та здорового способу життя. Доступ на стадіон буде безперешкодним для відвідувачів з «карткою житомирянина», ID-паспортом та іншими документами, що посвідчують особу. Завершити реконструкцію стадіону планують вже найближчим часом. Наразі підрядники працюють над новою вхідною групою спорткомплексу. Отже, постало питання із визначення назви стадіону.

«Зараз готується розпорядження по робочій групі по визначенню назви стадіону. Згідно зі Статутом громади, який ухвалили депутати на минулій сесії, у нас є повноваження для проведення опитування громадян, громадських обговорень, - зазначає міський голова. -  Ми хочемо зробити опитування: через засоби масової інформації подати декілька назв, які ми пропонуємо, і люди будуть щось своє пропонувати. А потім вже нам треба приймати рішення виконкому по затвердженню назви».

На тому ж сайті міськради є посилання на сторінку в соціальної мережі Фейсбук, де проводиться опитування щодо нової назви стадіону.

Не зовсім зрозуміло, навіщо змінювати назву стадіону, але, судячи з деяких висловлювань чиновників, їх дратує, що назва «Спартак» може асоціюватися з радянським минулим, хоча про це взагалі ніхто не пам'ятає. Епідемія перейменувань просто досягла свого апогею. Серед назв, яки могли б бути розміщені на фасаді стадіону, були зовсім екзотичні: «Полісся-арена» та «Житомир-арена». З часом дізнаємось, якої думки житомиряни стосовно нової назви.

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (15)
 • Светланка Сметанка

  Очередное отмывание денег!
 • Надіія Троусковетска

  пусть парк сначала переименует
 • Андрей Кононец

  Он наверное подумал о как звучит стадион Сухомлин.
 • Inna Zh

  Зачем  было вообще начинать этот опрос? По-моему до этого никто не возмущался названием, пока мер не спросил, а как вы считаете. И тут некоторые подумали - а почему бы и нет?
  Мало нам дискуссий и напряжения в обществе
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up