Старший водій 8-ї пожежно-рятувальної частини Олег Кривошиєнко став гордістю міста м. Коростень

Старший водій 8-ї пожежно-рятувальної частини Олег Кривошиєнко став гордістю міста м. Коростень

26 лютого у м. Коростень відзначили містян, які визнані кращими у 2020 році та стали переможцями у міському рейтингу «Гордість міста – 2020». 

Цього року у щорічному рейтингу «Гордість міста – 2020» перемогу здобув і представник ДСНС -  старший водій 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Коростень, старший прапорщик служби цивільного захисту Олег Кривошиєнко, - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.

У службі з надзвичайних ситуацій випадкових людей не буває – всі самовіддано працюють в єдиній ланці на єдиний результат, і внесок кожного неоціненний. Успіх в ліквідації наслідків небезпечних подій та мінімізації їхнього впливу залежить не лише від злагодженої роботи усієї команди рятувальників, а й боєготовності техніки та оснащення.

Тож, і Олег Кривошиєнко високо оцінений колективом рятувальників, бо вирізняється надзвичайно самовідданою турботою про ввірені йому автомобілі. Олег на посаді вже п’ятий рік, хоча на службі з 2003 року, на «відмінно» знає та впевнено використовує в умовах ведення аварійно-рятувальних робіт технічні та тактичні можливості спецзасобів і автомобілів. Відповідає за збереження, справність, постійну бойову готовність та безперебійну роботу в бойових умовах закріпленої спецтехніки. А за власної ініціативи ще й здійснює модернізацію застарілої техніки в підрозділі.

До цього дня особистий внесок і самовідданість Олега високо цінували його колеги та родина. А тепер про завзяття, креативність та бойову роботу прапорщика служби цивільного захисту Олега Кривошиєнка дізналася ще й громадськість міста Коростень. 26 лютого він отримав нагороду за перемогу у рейтингу в числі інших кращих містян - освітян, медичних фахівців, діячів культури, залізничників та працівників комунальних служб. Їм аплодувати стоячи. Побільше б таких особистостей в нашому житті!

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up