Скандальне будівництво: коли зроблять сквер на Київській?

Скандальне будівництво: коли зроблять сквер на Київській?

Судові суперечки навколо землі, що на розі вулиць Театральної та Київської у Житомирі, продовжуються вже близько чотирьох років. Нині сквер обгороджено новим банером.

 

Уже декілька років навколо ділянки на Київській, 6 у Житомирі триває напружена ситуація. Восени 2014 року представники громади міста разом із активістами демонтували там конструкцію майбутнього супермаркету АТБ і відтоді між ними тривають суди.

Близько року тому ділянку по всьому периметру огородили зеленим будівельним парканом. Тоді, у квітні, ініціативні житомиряни почали розчищати територію майбутнього скверу. У планах активістів було не лише встановити фонтан та озеленити це місце, а й розмалювати стіну сусіднього будинку у відповідній тематиці. Але через деякий час і ці роботи припинилися.

Вже наприкінці лютого 2017 року громада міста виграла суд у справі скандального будівництва по вулиці Київській, 6.

Декілька днів тому, 29 березня, перед парканом робітники поставили нову банерну сітку із логотипом та написом «Ми любимо Житомир! Житомир – це ми!».

Начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради Євгенія Черкасова розповіла, що новий банер поставили, аби покращити зовнішній вигляд частини вулиці.

«Поки лише закрили будівельний паркан банерною сіткою. Доки суди повністю не закінчаться, будівництва не буде…», – додала пані Черкасова.

Житомиряни усе ж сподіваються, що скверу таки «дадуть раду», і центральна частина міста розпочне нове – гарне й спокійне – життя.

Маргарита Кот

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up