Речі потребуючим: у Житомирі встановили "Скриньку милосердя"

Речі потребуючим: у Житомирі встановили "Скриньку милосердя"

Біля Будинку офіцерів встановили спеціальну скриню для збору речей нужденним - одягу та взуття.

У рамках урбаністично-культурного фестивалю "Майстерня міста" громадська організація "Милосердя" влаштувала благодійний збір одягу та взуття, завдяки якому кожен небайдужий житомирянин може допомогти нужденним людям.

Журналісти "20 хвилин" поспілкувались з житомирянкою Оленою, будинок якої неподалік від скриньки, жінка розповідає, що навіть не очікувала таку кількість милосердних житомирян.

"Приходять сюди та приносять речі  від великих до малих. Дуже приємно, що житомирянам не байдуже на нужденних громадян нашого міста. Добре, що є такі організаціі, які дбають про забутих долею людей. Я закликаю усіх, хто ще не встиг принести речі: до 11 червня обов'язково це зробіть. Робіть добро, і воно вам повернеться", - закликає житомирянка Олена.

По закінченні збору речі роздадуть утриманцям Центру соціальної допомоги, людям, які опинились в складних життєвих обставинах, людям з фізичними вадами, якими опікується ГО: краще роздадуть нужденним, гірше перероблять на ганчір’я  і обміняють у Житомирському ТТУ на проїзні для утриманців Центру.

До 11 червня скринька стоятиме на Пушкінській, але в майбутніх планах організаторів -отримати дозвіл ще й на встановлення двох таких подібних скриньок біля Богунської та Корольовської райрад.

Аліна Бойко

Коментарі (4)
 • Наталия Осовская

  Говорят вся Полевая заставлена этими ящиками(скриньками)
 • Ирина Прищепчук

  Нарешті , і ми готові до цього!
 • Ирина Спирина

  Очень здорово придумано
 • Віталія Вакулюк

  Потрібно, щоб такі скриньки були в різних районах міста, впевнена, що якщо їх поставити в кожному кварталі - всі вони постійно будуть повними. А ще - непогано було б, якби люди самостійно могли і брати звідти речі, бо я знаю людей, яким би і вживані речі були б за щастя, але вони не підуть просити, а так би підійшли і взяли🙂
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up