Прокуратура та громадські активісти об'єдналися для боротьби з корупцією

Прокуратура та громадські активісти об'єдналися для боротьби з корупцією

Прокуратурою Житомирської області,  із залученням правоохоронних та контролюючих органів регіону, постійно опрацьовуються інформаційні довідки Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», у яких наведені можливі порушення антикорупційного та іншого законодавства.

Загалом протягом 2016-2017 років забезпечено опрацювання 50 інформаційних довідок Всеукраїнського руху. Про це повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Віталій Ольховий.

«За результатами розгляду повідомлень зареєстровано 19 кримінальних проваджень за ст. ст. 366-1(декларування недостовірної інформації) та 368-2 (незаконне збагачення) КК України, ініційовано складання 3 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері здійснення закупівель за державні кошти та 2 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією», - навів конкретні цифри Віталій Ольховий.

Прокурор також додав, що крім цього, внесено 3 подання у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», а також спрямовано розпорядникам бюджетних коштів 6 листів про усунення порушень законодавства про закупівлі.  

«Співпраця із Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем» продовжується. Уже з початку 2018 року від цієї громадської організації надійшло 13 повідомлень про можливі порушення вимог чинного законодавства, які опрацьовуються», - підсумував Віталій Ольховий.

За матеріалами прес-служби Прокуратури Житомирської області.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up