Поліцейські області створили власну громадську спілку спортивного спрямування

Поліцейські області створили  власну громадську спілку спортивного спрямування

Вчора, 19 жовтня, в Головному управлінні Нацполіції відбулося засідання Житомирського обласного комітету профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, на якому прийнято рішення про створення «Спортивного клубу поліції Житомирської області». Про це повідомляютьу відділі комунікації ГУ НП в Житомирській області. 

Фактично це громадська спілка поліцейських заснована профспілкою ГУНП як неприбуткова добровільна громадська організація, що має на меті розвиток службово-прикладних видів спорту та популяризацію занять ними серед правоохоронців.

Відтак на черговому засіданні обласного профспілкового комітету, поряд з обговоренням результатів роботи упродовж 9 місяців 2017 року, учасники зібрання прийняли рішення про створення громадської спілки, розглянули запропонований Статут СКПЖО та затвердили його. Також було прийнято рішення про обрання голови клубу, яким став начальник ГУНП в Житомирській області.

Важливими аспектами майбутньої діяльності громадської спілки, визначеними у Статуті, є механізми створення та розвитку інфраструктури Клубу для сприянння занять спортом поліцейськими.

- Сьогоднішнє рішення стало результатом ініціатив самих поліцейських та подальшого обговорення перспектив діяльності такої організації, - прокоментував рішення заступник начальника ГУНП в області Андрій Мамульчик. – Амбітні завдання клубу – це підготовка та участь поліцейських у відомчих всеукраїнських та міжнародних змаганнях з професійно-прикладних видів спорту, хоча, звісно, першочерговими - є створення належної спортивної бази для підняття рівня фізичної підготовки поліцейських, що вкрай важливо для виконання ними своїх безпосередніх службових обов’язків.

Наступним етапом організації діяльності Спортивного клубу поліції стане реєстрація статутних документів в органах юстиції та обрання керівництва і членів виконавчого комітету.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:54 Прохолодні ночі і теплі дні: погода у Житомирі 16:00 У День Незалежності України житомирянину, лейтенанту Національної гвардії України Івану Кондратюку, вручили три військові нагороди 15:25 На автодорозі Київ – Ковель – Ягодин в ДТП травмувався мотоцикліст 14:37 Тариф на світло: що зміниться після 31 жовтня Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 14:22 У Звягелі внаслідок ДТП травми отримала водійка електроскутера 14:00 У Житомирі представили поштовий випуск — «Ми чекаємо», присвячений полоненим і зниклим безвісти photo_camera 12:51 У Житомирі відзначили 35-ту річницю Незалежності України photo_camera 12:09 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 16 пожеж на відкритих територіях: під час самостійного гасіння травмувалася жінка photo_camera 11:40 Пам'ятнику першого народного артиста з Житомирщини загрожує знищення photo_camera 10:38 Портрет Героя через рік: що історія матері ветерана говорить про ставлення Любарської громади photo_camera 10:05 На майдані Соборному в Житомирі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 09:41 68 рятувальників продовжують гасити лісову пожежу в заповіднику «Древлянський» photo_camera 09:00 24 серпня: все про цей день, яке свято, традиції і погода у Житомирі 08:59 Доплати до Дня Незалежності 3 100 грн: хто може отримати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up