Піщані війни: на Житомирщині жорстоко розправилися над активістом

Піщані війни: на Житомирщині жорстоко розправилися над активістом

На Житомирщині жорстоко побили учасника АТО, заразом активіста Олександра Пилипчука, який перешкоджав незаконному вивезенню піску.

 

У селі Стрижівка Коростишівського району здійснили напад на активіста Олександра Пилипчука. На думку чоловіка, замовив напад, ймовірно, власник кар'єру, де видобувають пісок —Михайло Пухтаєвич. Олександр вже не вперше перешкоджає незаконній діяльності. За словами постраждалого, зловмисник використовував вогнепальну зброю, якою і наносив удари.

Відомо, що у постаждалого розбитий ніс, зламана щелепа та струс мозку. За словами активіста, зловмисник заявив йому, що це все «по заслугам».

Відео дня

“Мене вдарили в щелепу, потім рукояткою пістолета дали мені у вісок, я впав, били ногами, я лежав так хвилин 15 і просив не вбивати. Мені погрожували, приставляли до скроні пістолет. І потім, коли мене вже повністю побили, по нирках і т. д., я втратив свідомість. Не знаю, скільки так пролежав на холодній землі, я отямився і позвонив, щоб мене приїхали врятували, викликали швидку допомогу”, — розповів постраджалий активіст.

За словами потерпілого, який наразі перебуває у Житомирській обласній лікарні до нього з пакунками приїздить сам Пухтаєвич, однак активіст Олександр Пилипчук говорить, що відмовляється від будь-якої допомоги, адже позиціонує себе як справжній патріот України.

«Приїзжали до мене в лікарню, і пропонували гроші або ще якусь допомогу. Я сказав, мені нічого не треба, тому що я за справедливість. Я патріот своєї країни. Те беззаконня, яке зараз відбувається має бути зупинене та покаране. Я сподіваюсь і вірю, що правда візьме верх», - сказав Олександр Пилипчук.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:31 Триває реєстрація на Career Day для молодих людей Житомира! 17:00 Рідні ветеранів та Захисників можуть безоплатно вивчати теорію водіння 16:41 У Національному музеї космонавтики імені Сергія Корольова відкрито міжнародну фотовиставку "Україна — Франція: візуальний діалог". 16:23 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Воїном Костянтином Гавриловським Від читача 17:38 Активізувалися шахрайські схеми в соцмережах 16:15 У потрійній ДТП на проспекті Миру травмовано двох чоловіків photo_camera 16:00 На Житомирщині підприємство з вирощування птиці забрудненням атмосфери завдало збитків на понад 445 тис. грн 15:39 На щиті повернувся до рідного міста старший сержант Василь Рудковський 15:39 Житомирянка ошукала державу на понад мільйон гривень: правоохоронці викрили схему оборудок з електроенергією 15:20 Завтра в Україні стане тепліше — прогноз погоди 15:00 Увага! Допоможіть розшукати безвісти зниклого 38-річного житомирянина 14:40 У Житомирі на 6% зросла захворюваність на ГРВІ та COVID-19 14:19 ДТП за участі п’ятьох автомобілів поблизу Сонячного: поліція встановлює обставини 14:00 На проспекті Миру патрульні зупинили чоловіка з наркотиками 12:41 У Житомирі відбудеться “Метафора FEST” - всеукраїнський фестиваль театрально мистецтва. Триває реєстрація 12:00 20 жовтня — Всесвітній день боротьби з остеопорозом 11:39 Поблизу Станишівки під колесами авто загинув пішохід 11:22 Чому запроваджують та від чого залежать графіки відключень? 11:20 Рятувальники ліквідували пожежу у приватній оселі та врятували наляканого котика 11:00 Гороскоп на 20–26 жовтня 2025 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up