Область готова до опалювального сезону на 99,9 %

Область готова до опалювального сезону на 99,9 %

Про готовність обласних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019-2020 говорили сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією заступника директора департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Тетяни Вареми станом на сьогодні господарські комплекси області на 99,9% виконали технічну підготовку до опалювального сезону:

«Технічна підготовка нового опалювального сезону має завершитися до 1 жовтня. За нашими даними 928 котелень області вже мають 99% готовності. Після перевірки підписаних актів можна буде прозвітувати про їх повну готовність».

Також Тетяна Варема повідомила про фінансовий стан підготовки. Так, зі всіх 11 підприємств, які забезпечують централізоване опалення по області, 10 – отримали договори від Нафтогазу України та підписали їх. Ціна буде зменшена на 5%, проте питання коригування тарифів поки вирішується.

Участь у засіданні взяли перший заступник начальника управління ДСНС України у Житомирській області Василь Кучин, представники структурних підрозділів Житомирської ОДА та обласних установ.

Позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні, 26 вересня, - повідомила пресслужба ОДА.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Понад 280 тисяч родин вже отримали додаткові кошти на оплату електроенергії у рамках пакету урядової “зимової підтримки” 17:00 Домашнє насильство — це не приватна справа, а правопорушення, від якого страждають люди будь-якого віку, статі чи соціального статусу 16:38 50 бойових SECRET BOXів для ГУР: перша партія дронів, зібраних волонтерами та рестораторами, посилять розвідників на Покровському напрямку 16:30 У Житомирі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Від читача 17:33 Фальшиві водійські посвідчення. 16:18 Депутати Житомирської міської ради звернулися до МОН з проханням відтермінувати зміну статусу закладів загальної середньої освіти 16:00 Мадяр шукає операторів кіно у жанрі «джага-джага»: великий набір до СБС набирає обертів 15:20 Віталій Бунечко зустрівся з представниками Естонського центру міжнародного розвитку ESTDEV 15:00 Житомирський театр ляльок відкриває Новорічний сезон-2026: мультимедійні прем’єри, інтерактивні шоу та свято, що приходить просто до вас! 14:40 Зеленський готовий зустрітись з Трампом 27 листопада, щоб завершити угоду, — глава ОП 14:34 За шахрайство і хабарництво судитимуть депутата селищної ради 14:21 592 житомирянина мають борги за комунальні послуги 14:00 У Житомирі відбудеться безплатний семінар про фінансові інструменти та Європейський зелений курс 12:41 Під погрозами намагалась заволодіти золотими виробами знайомої на понад 145 тис. грн – житомирянку засуджено до 8 років позбавлення волі 12:21 Прокуратура через суд повернула державні гідроспоруди а річці Літка біля Лугин 12:00 Поліція розшукує безвісно зниклого 34-річного житомирянина 11:38 У Романові через дитячі пустощі з вогнем ледь не згоріла хата photo_camera 11:20 У Житомирі на вимогу Екоінспекції усунули порушення: навколо заасфальтованого дуба облаштовано пристовбурну лунку 11:09 Impact.Zhytomyr 2.0: підсумки менторської програми та нові напрями міжнародної співпраці 11:00 Прокуратура подала клопотання про взяття під варту підозрюваного в умисному вбивстві 42-річної жінки та нанесенні легкого тілесного ушкодження її матері
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up