Не захотіла в Житомир: скандальну експресофіцерку ДПСУ звільнили з військової служби

Не захотіла в Житомир: скандальну експресофіцерку ДПСУ звільнили з військової служби

Ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ Іванну Плантовську звільнили з військової служби.

Як стало відомо УП із власних джерел, ексофіцерка пресслужби Південного регіонального управління Іванна Плантовська, яка втрапила в скандал через те, що хизувалась у соцмережах відпочинком за кордоном, та далі була переведена з Одеси в Житомир – наразі звільнена з військової служби.

Це УП підтвердив і помічник голови ДПСУ – прессекретар Андрій Демченко. Він нагадав, що після ситуації відносно військовослужбовці Держприкордонслужби з Одеси, у відомстві відразу відреагували на це.

З посади офіцера пресслужби Південного регіонального управління її було переведено для проходження подальшої служби в Житомирський прикордонний загін на посаду, яка не пов’язана з комунікаційним напрямком.

 "На цей час вона звільнена з лав Державної прикордонної служби України відповідно до норм законодавства про військовий обов'язок і військову службу. Звільнення відбулося наприкінці січня.

Вкотре відмічу, в час повномасштабної війни тисячі прикордонників та прикордонниць зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, самовіддано забезпечують захист кордону на не менш загрозливих напрямках, тому я дуже сподіваюсь, що наших хлопців та дівчат перестануть і не будуть порівнювати з діями окремих військовослужбовців, які більше уваги приділяють особистому життю та хизуються цим".

Кілька днів тому Плантовська опублікувала нову фото на своїй сторінці у Facebook та отримала чергову порцію хейту. У коментарях користувачі соцмережі обурилися, що навіть після скандалу військовослужбовиця продовжує дратувати українців епатажними світлинами. У відповідь Плантовська зазначила, що просто "заздрісники, які не мають своїх грошей, рахують чужі".

 

Демченко звернув увагу УП, що фото і коментарі Плантовська робила, вже не перебуваючи на службі в ДПСУ.

Джерело: "Українська правда"

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (19)
 • Galina Kovalchuk

  .а,страшная...какя..!???
  Боже...наш  .
 • Oleksandra Mykhailivna

  Кугутка репана
 • Галина Прачук

  Втратила-пику намащену,бо свого особистого нічого
 • Богдан Богдан

  Блін, я також не хочу в Житомир! Можно мене звільнити? Це така норма законодавства з'явилася: " військовослужбовець відмовлчється від проходження військ служби в іншому населенному пункті, тому підлягає звільненню із залишенням проживання в Одесі"

keyboard_arrow_up