На Житомирщині СБУ проведе антитерористичні навчання: громадян просять поставитися з розумінням

На Житомирщині СБУ проведе антитерористичні навчання: громадян просять поставитися з розумінням

У період 26-28 вересня 2018 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Житомирській області проведе планові антитерористичні навчання.

Масштабні тренування відбудуться в Житомирі та області в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки.

У навчаннях візьмуть участь регіональні підрозділи СБ України, Нацполіції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Служба безпеки просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52, (096) 563-02-07) або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.

Прес-група УСБ України

в Житомирській області

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
  • Alex Highlander

    Навчання про що повідомлено заздалегідь... А як що хтось скористається нагодою і проведе свої навчання.... Виготовить документи, проникне на територію штабу військ... А для підтвердження надасть вказане повідомлення... Все як при СРСР, курсанти та війська знали за тиждень коли тривога, деякі офіцери навіть спали в казармі, що б виконати норматив... 25 років а совок викорінити не можливо, а ще намагаємось перейти на стандарти НАТО. Я не разу не бачив щоб Британія, або Євросоюз заздалегідь повідомляв про навчання в пресі або інтернеті... Вказані навчання проходять максимально наближено до реальних загроз і оцінують наявність викритої інформації не тільки навчальної але й реальної оперативної загрози... А в нас кіно гарне, а в реаліях добровольці реагують на вторгнення Російських військ а СБУ та Регулярні частини не діють і чекають наказу коли застосувати зброю... ось і втрачаємо Крим, Донбас, а зараз і Закарпаття і Буковина на разі маємо загрозливу ситуацію.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up