Збирання грибів для населення - абсолютно безкоштовне, а от для промислової заготівлі є своя рентна плата.
Цьогоріч підприємці вже сплатили 117 тисяч гривень (тільки за білий гриб) і отримали спеціальний лісовий квиток на збір лісового "врожаю".
Про це повідомила прес-служба Житомирського ОУЛМГ.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер