На Житомирщині намолотили першу тисячу тонн зерна

На Житомирщині намолотили першу тисячу тонн зерна

На Житомирщині стартувала збиральна кампанія ранніх зернових та зернобобових культур. У районах області намолотили першу тисячу тонн зерна.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

«Станом на 3 липня в області намолотили першу тисячу тонн зерна ранніх зернових культур з площі 330 га при середній урожайності 30 ц/га. Крім того озимий ріпак зібраний з площі 240 га, намолочено майже 600 тонн насіння при середній урожайності 25 ц/га. Жнива стартували в Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах», – йдеться у повідомленні.

За даними департаменту, в Андрушівському районі зібрали 200 тонн ячменю, в Бердичівському – 400 тонн, в Попільнянському – 200 тонн, у Ружинському – 200 тонн. Також у Бердичівському районі намолотили перші 20,0 тонн гороху з площі 9,0 га.

Загалом ранні зернові та зернобобові культури у 2018 році планують зібрати з площі 230 тисяч гектарів.

Техніка, яка задіюється на збиральні роботи, повністю відремонтована. А для проведення жнив в оптимальні терміни додатково залучаються зернозбиральні комбайни з інших регіонів України.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Вступна-2026: розпочалося подання заяв до магістратури та аспірантури 17:30 У Житомирі відбувся щорічний фізкультурно-оздоровчий захід «Забіг Житомирщина» 17:00 Команди «Полісся Житомирська Політехніка» U16 та U18 тріумфували на чемпіонаті України з баскетболу 3х3 16:40 «Пиріг Незалежності – 2026»: українців запрошують долучитися до створення нової національної традиції Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:19 На Звягельщині керманичі комбайна і мотоцикла намагалися дати хабаря поліцейським для уникнення відповідальності за порушення ПДР 16:00 ДТП неподалік Туровця: автівка злетіла в кювет, загинула водійка 15:41 Завтра у Житомирі можлива гроза, протягом тижня - переважно сухо і жарко 15:00 У Звягелі зіткнулися мотоцикл і авто: керманич двоколісника загинув, водійка автомобіля - в лікарні 15:00 У Шодуарівському парку вандали розмалювали модульне укриття 14:40 Десятки Старлінків для росіян: на Житомирщині СБУ викрила двох агентів рф photo_camera 14:22 Юні призери проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з Житомирщини вирушили на оздоровлення до спортивного табору 14:02 КТ-діагностика на Житомирщині: що має знати пацієнт 12:38 У Житомирі працює комісія з фіксації збитків внаслідок ворожого обстрілу photo_camera 12:21 Безпека біля залізниці під час повітряної тривоги 12:00 Допоможіть у пошуках безвісти зниклої 14-річної жительки Гришковецької громади! 11:40 Житомирський театр ляльок долучився до першого фестивалю незалежних театрів «Точка відліку» photo_camera 11:21 На станції Ірша на залізничних коліях загинув чоловік 11:00 Гороскоп на 10–16 серпня 2026 року 10:43 У Старій Котельні рятувальники прибрали дерево, що впало на дорогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up