На Великдень у Житомирі продовжать роботу транспорту

На Великдень у Житомирі продовжать роботу транспорту

На період проведення обряду освячення паски з 15 квітня року буде продовжено роботу трамваїв, тролейбусних маршрутів до 23.00 години та автобусних маршрутів до 24.00 години.

Про це повідомили в Управлінні транспорту і зв’язку міської ради.
 
У неділю, 16 квітня, роботу міського пасажирського транспорту  буде розпочато з майдану Перемоги о 3.30 години ранку.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up