На участь в осінньому Ярмарку вакансій вже зареєструвалося близько 30 представників бізнесу

На участь в осінньому Ярмарку вакансій вже зареєструвалося близько 30 представників бізнесу

Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Географія підприємств дуже широка. Ми маємо як постійних учасників, таких як: ТОВ «Євроголд Індестріз Лтд», ТОВ «Грайф Флексіблс Україна», ЗАТ «Житомирські ласощі» так і нових учасників. Це і промислові підприємства, і компанії сфери послуг.  Наприклад, в осінньому Ярмарку вакансій візьме участь підприємство з міста Бердичів ТОВ «Три ведмеді»», - розповідає Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку міської ради.

Ярмарок вакансій у Житомирі відбудеться вже вчетверте. Проект реалізовується департаментом економічного розвитку міської ради з метою популяризації виробничих професій, ознайомлення зацікавлених осіб з наявними вакансіями провідних підприємств.

Організатори кажуть, що на відвідувачів заходу, який відбудеться 27 жовтня, чекають приємні сюрпризи.

«На прохання підприємців міста, постійних учасників Ярмарку, ми змінили формат заходу. Вперше подія відбудеться у вихідний день (субота) та вперше учасниками будуть лише підприємціСприяння відвідуванню учнями та студентами заходу є важливим аспектом. Адже це гарна можливість познайомитися з потенційними роботодавцями», - додав Микола Костриця. 

Представники бізнесу, які ще не зареєструвалися, можуть заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2ZyOiYtyRUw4qfk4c1Y8JIDktOzpaSeDlg4EQKShGJb_lRw/viewform  (реєсрація триває до 23 жовтня 2018 року до 17:00).

Також запрошуємо усіх бажаючих знайти чи змінити місце роботи, ознайомитися з потенційним першим робочим місцем, дізнатися про кращі підприємства міста та області 27 жовтня 2018 року за адресою: вул. Театральна, 7 (Телерадіокомпанія), м. Житомир.

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up