Мер обіцяє, що Житомир от-от вийде з "червоної" зони

Мер обіцяє, що Житомир от-от вийде з "червоної" зони

Цього тижня Житомир може вийти з "червоної" зони карантину в Україні, оскільки ситуація із COVID-захворюваністю в місті покращується.

Про це розповів мер Житомира Сергій Сухомлин в етері телеканалу "Україна 24".

Сухомлин нагадав, що на початку березня місто одне з перших перейшло до "червоного" рівня.

Але у нас є надія, що завтра-післязавтра будуть ті показники, які дозволять вийти з "червоної" зони. Останні два дні ми фактично в нормі. Треба ще один день почекати, якщо все буде нормально, то Житомир вже на цьому тижні може вийти з "червоної" зони, - сказав мер.

Водночас пресслужба "Укрзалізниці" повідомила, що у всіх областях, крім Житомирської, поїзди курсують без обмежень.

Так, "Укрзалізниця" відновлює повноцінне курсування поїздів далекого сполучення, рух у яких був тимчасово обмежений через локдаун. Але карантинні обмеження, тобто заборона висадки та посадки пасажирів, діють лише в Житомирській області.


Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я 26 квітня оновило розподіл на карантинні зони в Україні. Кількість "червоних" регіонів зменшилась до 10, серед яких і Житомирська область.

За минулу добу у Житомирській області зафіксували 75 випадків нових випадків захворювання на коронавірус.

Джерело: Парламент.ua

Що думають житомиряни про вихід з "червоної" зони - читайте ТУТ.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Екатерина Малиновская
    Скорее бы😒
  • Евгения Табунщик
    Все решает Мер?😀Значит, ЭТО все навязано и по плану!? ШЛЯХ БЫ ИХ ТРАХНУЛ! 👎🐽
  • Новости Житомира от 20minut.ua
    Делюсь с тобой скидкой 60₴ на первую поездку в приложении Bolt.
    Чтобы принять, используйте код 7L2BZW при регистрации!
    Подробности: https://invite.bolt.eu/7L2BZW
    Скидка может меняться в зависимости от города
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 До Дня Соборності відбудеться всеукраїнське тестування 17:31 Передостанній день подачі заявок: отримайте 1 500 грн на заняття спортом 17:00 Ветерани та військовослужбовці можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу 16:43 Завтра, 20 січня, учні Житомира повертаються до очного навчання Від читача 12:04 Чатові Онлайн — платформа, яка допомагає боротися з фейками, кібербулінгом і шкідливим контентом у соцмережах. 16:39 Послаблення морозів та опадів в Україні можна очікувати після 22 січня 16:22 Системна модернізація старшої школи та формування мережі профільної освіти Житомирщини. Додаткові 6 профільних ліцеїв у 2025 році 16:00 СБУ викрила підпільну мережу фейкового «народовладдя» та повідомила про підозру його лідеру 15:40 У Житомирі триватиме морозна погода — прогноз на найближчі дні 15:22 Сьогодні вдень рятувальники ліквідували загоряння у житловому будинку в Черняхові photo_camera 15:00 Рятувальники надають допомогу: визволяють із заметів і допомагають на слизькій дорозі 14:40 Набір на другий курс з 3-D друку та моделювання для ветеранів, ветеранок війни та членів родин Захисників та Захисниць 14:22 Зарплата на паузі: 36,6 тисячі боргів на початку 2026 року, але на Житомирщині тільки 242! 14:00 Директор ТОВ з Бердичева на ремонті Центру позашкільної освіти привласнив майже 320 тис. грн бюджетних коштів 12:46 У Житомирському районі відбувся турнір з волейболу пам'яті Вікторії Веселовської photo_camera 12:17 Віталій Бунечко: Ми щиро вдячні народу Японії за те, що в такі складні часи вони стоять пліч-о-пліч з українцями 12:00 У Прозорому офісі розповіли про цифрові трудові книжки, пенсії та соціальні виплати 11:39 Холод як метод тиску: у Житомирському торговельно-економічному коледжі студентів, імовірно, шантажують за скарги photo_camera 11:20 Чоловік, який привласнив кошти військового, прогрожує йому: "Я тебя уничтожу". ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Гороскоп на 19–25 січня 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up