На Житомирщині - 75 нових підтверджених випадків COVID-19

На Житомирщині - 75 нових підтверджених випадків COVID-19

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині станом на 27 квітня зареєстровано 75 нових підтверджених випадків COVID-19.

Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зиновій Парамонов, станом на 09:00 27.04.2021 (за минулу добу – 26 квітня) зареєстровано 75 нових лабораторно підтверджених випадків. 

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –83314

Померло (всього) –1562

За добу надійшло повідомлення на підозру –80

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –86453

Всього одужало –65338

Активні хворі –16414

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –698

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –226468

Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 703

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –269573

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 26 квітня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19:

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок – 2939, забезпечено ліжок киснем — 2622, з яких 1288 зайнято хворими на COVID-19 та 171 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (49,64% від загальної кількості ліжок);

у лікарнях резерву: всього ліжко – 91, забезпечено ліжок киснем — 46, з яких зайнято хворими на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 У Житомирській політехніці відбувся захід у межах Європейського тижня в Україні 17:00 На Житомирщині приступив до роботи ще один поліцейський офіцер громади 16:20 Дві серйозні пожежі спалахнули в Словечанському надлісництві, підозрюють підпал 16:00 На вул. Тараса Бульби-Боровця у Житомирі виявили факт засмічення узбіччя побутовими відходами Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 15:40 #тияк: Куди звернутися по допомогу? 15:00 У Звягелі в ДТП загинув велосипедист 14:47 Намагався підпалити відділення поліції – жителю Любарської громади повідомлено про підозру 14:19 Понад 5 тисяч сімей Житомирщини отримали оновлену дитячу допомогу 14:00 В Україні відбудеться I етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху 12:39 ДТП у Коростенській громаді: поїздка на мотоциклі закінчилася реанімацією 12:19 На Коростенщині горіла суха трава: існувала загроза для житлових будинків 12:00 Житомирський театр імені Івана Кочерги представив «Вій» на столичній сцені 11:40 «Рух без бар’єрів»: У Житомирі продовжують модернізацію медичної інфраструктури 11:20 У Житомирі пенсіонери можуть безоплатно стерилізувати домашніх улюбленців 11:00 Ще двом чоловікам повідомлено про підозру за сприяння в незаконному перетині кордону photo_camera 10:39 Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат (U-16). Підсумки змагань 10:21 Жінок з Житомира підтримають у кар’єрному зростанні: стартує соціальний проєкт “Обирай майбутнє” 10:00 Після тяжкої хвороби перестало битися серце Захисника Олександра Косолапова 09:54 На Житомирщині викрито керівника Житомирського обласного ТЦК на "абонплаті" за непризов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up