Депутати виділили на лікування дітям, які постраждали у ДТП на Корбутівці, по 10 тис. грн

Депутати виділили на лікування дітям, які постраждали у ДТП на Корбутівці, по 10 тис. грн

Сьогодні, 28 вересня, під час сесії міської ради депутати підтримали рішення про виділення коштів на лікування трьох підлітків, яких вчора збив водій мікроавтобуса на нерегульованому пішохідному переході по вулиці Чуднівській. 

Як повідомив заступник міського голови Матвій Хренов, кожній сім`ї виділяється по 10 тис. грн. «Якщо у подальшому буде потреба додатково виділяти кошти – ми будемо виділяти додатково. На сьогоднішній момент коштів буде достатньо. Всі діти знаходяться у дитячій обласній лікарні у відділенні реанімації з пошкодженнями різного ступеня, переважно голови. Стан дітей важкий», - розповів Матвій Хренов.

Депутат від ВО «Батьківщина» Валерій Горб наголосив, що не з чуток знає, що таке лікарня, і запропонував збільшити допомогу вдвічі, тобто до 60 тис. грн.

Його пропозицію відхилили, мотивуючи це тим, що поки що потреби у такій сумі немає, якщо треба - це питання підніматиметься на виконкомі. Матвій Хренов зауважив, що діти у різному стані, комусь потрібно більше, а комусь – менше.

Міський голова Сергій Сухомлин запропонував почекати кілька днів і у разі потреби виділити додаткові кошти на засіданні виконкому.

Рішення про виділення 30 тис. грн. на лікування дітям, постраждалим у ДТП, підтримали всі присутні у сесійній залі депутати. 

Ольга Сідлецька

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Коли вітчизняні дороги стануть безпечнішими Коли вітчизняні дороги стануть безпечнішими
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up