Депутатам міськради не вдалося домовитися щодо тексту звернення до Президента з приводу зниження ціни на газ

Депутатам міськради не вдалося домовитися щодо тексту звернення до Президента з приводу зниження ціни на газ

Міські обранці не добилися компромісу під час обговорення звернення щодо зниження ціни на газ.

На розгляд позачергової сесії Житомирської міськради 31 жовтня було винесено 2 питання, однак жодне з них в результаті так і не було ухвалене.

Депутат міськради Наталія Леонченко поцікавилася, чому немає проектів рішення по жодному з питань: «Де проекти рішень?». Депутатка зауважила, що вона, як і інші депутати, у зв`язку з цим не змогла ознайомитися з питаннями, що суперечить регламенту.

Міський голова Сергій Сухомлин пояснив: «По першому питанню у нас були зібрані підписи депутатів міської ради, і при обговоренні цього питання, думаю, чи кожна фракція чи окремі депутати будуть пропонувати свої проекти рішення. По наступному питанню, що стосується регламенту, я пропоную зняти його з порядку денного сесії. Його потрібно відпрацювати в комісіях, пройти цю процедуру і тільки після цього розглядати. Ще є 2 проекти рішень, які були сьогодні розглянуті на земельних комісіях».

Депутат міськради Любов Цимбалюк нагадала, що депутати просили у мера скликати позачергову сесію 24 жовтня, у чому останній відмовив, посилаючись на свою відсутність у місті. Тоді під підготовленим зверненням до Президента України з приводу скасування драконівських тарифів на газ для населення підписалися 25 міських обранців. У тексті ж звернення, винесеного на позачергову сесію 31 жовтня, вже йшлося про збільшення кількості субсидій.

Як результат, на руках у депутатів опинилися 4 різні варіанти звернення: те, що мало виноситися на розгляд позачергової сесії 24 жовтня, друге – про збільшення кількості субсидіантів, ще два звернення підготували групи депутатів міськради. Тож було вирішено, що юридичний департамент Житомирської міської на основі 4-х звернень підготує одне, а депутати зберуться ще раз, аби його підтримати. Коли це станеться – невідомо, але не виключено, що це питання винесуть на розгляд чергової сесії міськради 8 листопада або ж знову скличуть позачергову сесію.

Ольга Сідлецька

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up